Црн Хумор

Член од
18 ноември 2010
Мислења
885
Поени од реакции
408
Додека водат љубов Саша Матич и Марија Шерифович
Саша и пее на Марија Шерифович: искористи мои мане
 

proud_89

Legenden sterben nie!
Член од
17 јануари 2011
Мислења
147
Поени од реакции
87
Само еден иам запамтено! Може е веќе напишан ама јас пак! хахах

-Што е поим за грозно?
-Да ја лижеш потта од грбот на дедоти.........додека го ебеш!

:rolleyes:
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Џ.

proud_89

Legenden sterben nie!
Член од
17 јануари 2011
Мислења
147
Поени од реакции
87
Нема едит, али денес прочитав нов!
Ваљда не е постиран!

-Зошто црницте смрдат?
-За да можат и слепите да ги мразат!

Муахахаххахах
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Џ.

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.382
Поени од реакции
21.926
По бурна љубовна ноќ:
- Мили, болна сум од СИДА!
- И јас!
- Но, јас се пошегував …
- Епа, повеќе нема да се шегуваш!
 

Атеист

Дежурен Шаман
Член од
2 февруари 2010
Мислења
7.682
Поени од реакции
4.920
Индијанец и индијанка после водењето љубов
Индијанецот и вели.
- После 9 месеци ако се роди дете, да знаеш тоа ти е од поглавица две пера.
а таа му вели:
- Ако утре те чеша нешто, тоа ти е од три-пера
 

FortuneTeller

ВРАГ
Член од
20 мај 2011
Мислења
476
Поени од реакции
138
Се сексаат Саша Матиќ и Марија Шерифовиќ и се сексаат се сексаат некое време кога одеднаш Саша застанува и вика: Mацо,а ипак ти да ставиш една ќеса на главата?
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.382
Поени од реакции
21.926
Улаза муж у аптеку и прашуе гу аптекарку:
- Имате ли едн црн кондом?
Аптекaрка:
- Не, сви ги продадесмо, ама ако сакате имамо други бое.
- Не, не, треба ми црн кондом.
- Добро, ај ми кажи зашто ти треба бш црн кондом?
- Па на комшику ми умре и муж, па да и изразу сочуство.
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Разговараат тројца педофили, првиот вели:
-леееле вчера една што начекав, абе убаво младо 9 години.
вториот вели:
-леле јас што најдов ти да видиш едно 6 годишно мило златно, абе мераци.
и третиот после голема пауза вели:
-абе ја вчера едно што најдов имаше 5 годинки али се *** како да има 3.
 

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.618
Ги собираат Евреите, и им викаат:
- Денес ден за рекреација, ќе ви пуштаме плочи. (Евреите се радуваат)
- Да, да, плочи. 10 тона, бетонски...

Ги собираат Евреите, и пак им викаат:
- Денес ден за рекреација, ќе играте ватерполо. (Евреите се радуваат. Пак)
- Вие ќе носите сини капчиња, додека алигаторите ќе играат без капчиња...
 

Wiche

шегобиец
Член од
22 декември 2009
Мислења
204
Поени од реакции
120
Возило некое дете точак и вика "мамо мамо види без руке"
друг дн вози па и вика " мамо мамо види без зуби" :)
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.382
Поени од реакции
21.926
Се родило мртво дете и докторот ги прашува родителите како сакале да го крстат, и двајцата на глас:
- Живко!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom