Цицки за златен медал

Член од
23 мај 2013
Мислења
2.106
Поени од реакции
4.560
Сликава ме враќа назад во средношколските денови кога една моја соученичка (дали намерно или не) се навали на мојата клупа и за еден краток миг успеав цели цицки да и ги видам...она што траеше еден миг во моето сеќавање остана како вечност.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom