Цицки за златен медал

Acid

Администратор
Член од
22 јануари 2005
Мислења
33.992
Поени од реакции
27.392
Има тема за најубавите женски газиња (која постои веќе 6 години), но на огромна радост на жените на форумов (и неколкуте хомосексуалци) деновиве се отвори и тема за машки газиња (од кои искрено, на повеќето стрејт мажи почнаа да ни се превртуваат цревата...). Сега, како против отров на темата за машки газиња, отварам тема за женски цициња. Поточно, цицки за медаља.

И нормално, на ова нема да има контра тема, затоа што машките гради воопшто не се привлечни за жените, а слики од „патлаци“ во никој случај не се дозволени.

Така да,

женска убавина 2 : 1 машка грозотија

Уживајте! ;)


 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.961
Поени од реакции
4.862
Еве ја Божана,кога бевне на одмор во крани.Еех никогаш нема да ја преболам
божана.jpg
жаки.jpg
И кадрото Жаклина што ми го прати во војска кога бев АХХХХХХХХ ЉУБОВ.
Болските не златна медаља........ абе колку им тежат цицките х 3 килограми дијаманти вредат.
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.961
Поени од реакции
4.862
Море која грозотија, не знаете вие што е убавина, легнуваш да спиеш едната под глава другата цицка преку половина ни реума, ни ова ни она ко да си легнал на термо печка 4-ка и да си се покрил со електрично кебе.
Еве сега и од Халида Циганката ја лажам 6 месеци никако да ми даде :(


Што гледате кај исушениве не ми е јасно, треба сам да си се фатам за гз или цицка за да можам да свршам.
 
На врв Bottom