Цигари (каква марка пушите/општа дискусија)

**The Beauty**

and the beast
Член од
4 февруари 2007
Мислења
552
Поени од реакции
10
Marlboro Light, ama West si gi sakam poise ali sea se tapa epten
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Wall Street light & Wall Street full flavour!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ne bre, ama najinteresno e deka se Made in Danmark???!! Wall street a od Danska, uzas. kako nasite west light se.
 
Член од
31 јули 2006
Мислења
2.537
Поени од реакции
700
Garfield напиша:
Ne bre, ama najinteresno e deka se Made in Danmark???!! Wall street a od Danska, uzas. kako nasite west light se.
:pos2:

Озбилно? Стварно не сум чула за нив нити сум ги приметила.

Инаку, морам па да почнам да купувам цигари од интернет, ама ми е шубе
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Aj ja ke ti pratam edna steka po posta so se knigata, od onie Full flavour, biva??!!!! Gratis. Ionaka imam okolu 5 steki sega.
Pa da gi probas. Inaku gi nema mi se cini vo free sale. Od kaj znam, jas gi zemam, mi gi nosat od edna specijalna prodavnica. sluzbeno gi naracuvam.
bagatela, 5.5 usd steka, hehehehe! Ko za mene, a za normalni lica dodadti uste barem edna nula.
 
Член од
31 јули 2006
Мислења
2.537
Поени од реакции
700
Garfield напиша:
Aj ja ke ti pratam edna steka po posta so se knigata, od onie Full flavour, biva??!!!! Gratis. Ionaka imam okolu 5 steki sega.
Pa da gi probas. Inaku gi nema mi se cini vo free sale. Od kaj znam, jas gi zemam, mi gi nosat od edna specijalna prodavnica. sluzbeno gi naracuvam.
bagatela, 5.5 usd steka, hehehehe! Ko za mene, a za normalni lica dodadti uste barem edna nula.
5 dolara? Ne zaebavaj! Bagatela

Ne se arci cela steka, edna kutija samo i blagodarna ke bidam :)
 

Ред хот!

***candy girl***
Член од
6 март 2007
Мислења
593
Поени од реакции
12
Па почнав со Rodeo super light,после се префрлив на Slims,и сега пак си пушам Rodeo,нај убави ми се.Инаку сум пробала и West,ама некако многу ми се јаки,не можам.Rodeo forever.
_________________________________________________________
...............:eek:jea:..............:mist:...............:eek:jea:...............
 
Член од
12 јануари 2006
Мислења
374
Поени од реакции
9
West light,едно време бев на Ice(едно 2-3 месеца),ама разбрав покасно дека нешто се поштетни,имале некои отрови у нив,стерилност или нешто сл.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom