Хорор филмови

Н

'Никола'

Гостин
Ложо се изразив,сакав да кажам некој во стил како Dead Silence,The Exorcism Of Emmily Rose а не како [Rec].Се надев ма свати.
Не гледам скоро ич хорори, ама можам да ти ја препорачам темата што ја отворија пред некое време модераторите, таа за тапчовци или како беше.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Ложо се изразив,сакав да кажам некој во стил како Dead Silence,The Exorcism Of Emmily Rose а не како [Rec].Се надев ма свати.
Шо не ме праша бе мене на ФЕЈСБУК бе! :mad: земи изгледај ги Unborn , Gothica , па после јави ми ќе ти дадам други препораки ;)
 
Член од
27 март 2011
Мислења
357
Поени од реакции
155
mene najaci horor mi bil "FEAR OF THE DARK",zaradi nego i denes mi e strav od temnina:unsure:
--- надополнето: Jun 26, 2011 7:52 PM ---
i sekako zavisi od toa koj kako indivudailno si go dozivuva sekoj film,mene primer gotika voopsto ne mi e strasen.A znaete li vsusnost sto se raboti vo paranormal activity,nego go smetaat za najstrasen film na site vreimnja,bas me kobka da vidam sto se raboti;)
 
Член од
12 август 2009
Мислења
141
Поени од реакции
9
Едни од моите најомилени се Event Horizon и Sphere.На тие ми текнува сега. А од тоа што сум гледам во последно време, солидни филмчиња се Pandorum, The Descent (првиот дел), The Tunnel Movie (2011) http://www.imdb.com/title/tt1735485/, The Rite (2011) :)
 

Топче

Арсеналиста
Член од
18 септември 2010
Мислења
9.223
Поени од реакции
14.553
The Orphanage = ФИЛМИШТЕ

Гледан ми е пред неколку месеци ама доста добар филм. прво бев скептк во врска со филмовите на Дел Торо дека беа шпански (ми беа симнати тој и Pan's Labyrinth) ама просто воодушевен бев од двата... неочекував дека ќе ми се допадне толку и дека ќе ми го задржи вниманието некој "шпански" филм.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.737
Поени од реакции
18.481
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.847
Quarantine
Rec 1/2
The Tunnel*
Exorcism of Emily Rose
Dog Soldier
The Fourth Kind
BLADE 1/2/3
The Blair Witch Project
30 Days of night 1/2
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
Член од
15 јуни 2011
Мислења
62
Поени од реакции
14
The house of wax, Wrong turn, The ring, The unborn, Grudge, The hills have eyes, Mirrors
 

Kajgana Shop

На врв Bottom