Хомосексуалност (општо)

Дали ги оправдувате хомосексуалните врски,бракови и посвојувањето на деца од страна на хомосексуалци


  • Вкупно гласачи
    1.124

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.279
Поени од реакции
21.283
Вакцини, аутизам, ADHD, хомосексуалност, трансродност... овој совршен сплет на околности е всушност дел од мастерпланот на Сорос за депопулација на населението. :D

 
Член од
25 јуни 2015
Мислења
462
Поени од реакции
416
Евентуалните проблеми кои ги мачат хомосексуалците
:icon_lol: Многу се загрозени нема што...
demotivation.us_Same-sex-relationship-Problems_144540686379.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Маче, ќе те викнеме тебе да ни праиш сендвичи у кујна, додека ја и буразерот се бориме меѓу чаршафите.
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.734
Поени од реакции
7.170
Četiri prijateljice susrele su se na okupljanju 30 godina nakon mature. Jedna odlazi donijeti hranu, a preostale tri su počele razgovariti o tome kako su uspješni njihovi sinovi postali.

Broj 1, je ispričala da je njezin sin studirao ekonomiju, postao bankar i tako bogat, da je svom najboljem prijatelju poklonio Ferrari.
Broj 2, je ispričala da je njezin sin postao pilot, da je otvorio svoju vlastitu zrakoplovnu kompaniju, postao toliko bogat, da je svom najboljem prijatelju poklonio mlažnjak.
Broj 3, je ispričala da je njezin sin postao inženjer, započeo svoju vlastitu razvojnu kompaniju, da je svom najboljem prijatelju sagradio dvorac.
Broj 4, se vratila s tanjurom punim hrane i pitala o čemu razgovaraju. Rekle su joj da su razgovarali o tome kako su uspješni njihovi sinovi postali i pitale o njezinu sinu.

Ona je rekla da je njezin sin gej i da radi u gay baru. Preostale tri su rekle da je ona vjerovatno vrlo razočarana svojim sinom jer nije postao uspješan.

"O neeee !!" rekla je gospođa "Njemu ide jako dobro. Prošli tjedan na njegov rođendan dobio je Ferrari, mlažnjak i dvorac od trojice njegovih momaka ".
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.074
Поени од реакции
1.340
Колку ја имав хомофоби стрејтери што после сами си кажаа што правеле по соблекувални или по одмори... И после тие биле 100% str8.. Или пак онака ќе ти се избаци некој другар на фејсбук со чудни муабети.. Се зависи кој како гледа. Али едно е сигурно. Повеќето се "curious" и само чекаат да ги чачнеш да здиват. Немора да значи дека е педер али онака радознали
 
Член од
28 јули 2010
Мислења
232
Поени од реакции
41
Колку ја имав хомофоби стрејтери што после сами си кажаа што правеле по соблекувални или по одмори... И после тие биле 100% str8.. Или пак онака ќе ти се избаци некој другар на фејсбук со чудни муабети.. Се зависи кој како гледа. Али едно е сигурно. Повеќето се "curious" и само чекаат да ги чачнеш да здиват. Немора да значи дека е педер али онака радознали
Дааа! Замисли, пред физичко еден дечко извади дилдо за да ги плаши женските у гимназија. Прашањето е што ќе му е дилдо???? И зошто го набавил!
 

Apple

It's good to be good
Член од
11 октомври 2009
Мислења
3.074
Поени од реакции
1.340
Дааа! Замисли, пред физичко еден дечко извади дилдо за да ги плаши женските у гимназија. Прашањето е што ќе му е дилдо???? И зошто го набавил!
можда икебана украс :) како и да е да зборам добро одма ќе биде а еве го педеров незнам што...за мене сите се луѓе и би ги заштитил.За тоа можам да најдам 2000 причини исто како што има 2001 причина против но реалноста е таа.Се срамам за некои другари што си имале по некоја слатка тајна а вака ми ддндаат ќе потепале племе или незнам што.Јас нив би ги потепал прво.Или друга иронија комшикава хомофоб прва класа сеа се пресели во Амстердам и сега се и е супер.Па нормално со плата од 3500 евра сите ќе ги сакаш.Човечката контрадикција нема граница кога се во прашање интереси.
 
Член од
28 јули 2010
Мислења
232
Поени од реакции
41
Геј бракови.. искрено неможам да разберам што мислат и сакаат ова педериштава.
Па кој нормален маж сака да го ебат у гз, или да еби некој др маж?
Според мене овие се најретардирани ! Па и уште деца да посвојуваат, и тие деца што пример ќе имаат?.. Абе ајде.
Да требало да бидиме педери или лезбејки такви ќе не направеле.. веков ни е најак !
инаку.. не се замарам многу дали имало или немало,само пред очи да не ги гледам. ГНАСНИ!
Не знам како се дозволува волку омраза на форумот. Партнерката да ти вметне прст во анусот додека ја ебеш и ти ќе стекнаш од задоволство. Нема ништо грозно во љубов меѓу два возрасни човека што се сакаат!
Педерите и лезбејките биле направени од хетеро. Освен тоа кој си ти да судиш што е нормално во општество полно со лицемерие и ниски морални вредности. Во Македонија ништо не е нормално, ама за некој е нормално. Значи за кого како. А баш тие мажи што толку пцујат и ги колнат хомосексуалците имаат латентна желба нешто да примат во себе.[/quote]
 

NelTu

Coffee addict
Член од
1 август 2011
Мислења
2.370
Поени од реакции
7.013
Шо ме цитираш бе од пред сто години, боже боже. :facepalm:
@sikidiki
 

Kajgana Shop

На врв Bottom