Хомосексуалност (општо)

Дали ги оправдувате хомосексуалните врски,бракови и посвојувањето на деца од страна на хомосексуалци


  • Вкупно гласачи
    1.123

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.146
Поени од реакции
21.787
Тебе ти влегува? Ако не што се воопшто замараш. И јас морам да замижувам пред некој работи и да глумам дека се ОКЕЈ па пробај и ти.
Абе мене никој не ми го еба ни кучето ако ме сфаќаш па ете повеќето нормални луѓе се чувствуваат засегнати од таква појава. Од друга страна ти замижуваш за работи кои се нормални за другите луѓе така да споредбата не ти е баш на место.
 

a9mkd

Љетиф
Член од
14 јуни 2015
Мислења
509
Поени од реакции
274
Абе мене никој не ми го еба ни кучето ако ме сфаќаш па ете повеќето нормални луѓе се чувствуваат засегнати од таква појава. Од друга страна ти замижуваш за работи кои се нормални за другите луѓе така да споредбата не ти е баш на место.
Што си конкретно загрижен или под закана? Ете нели според тебе и Let3 се тоа се слабаци, депресивни, како женски ти биле итн. А сеа исплашени од педерите? Не ми е јасно. :D
 

a9mkd

Љетиф
Член од
14 јуни 2015
Мислења
509
Поени од реакции
274
Да бевте толку храбри и опасни во живо како шо сте по интернетов, поинакви ќе беа работите. А не да се криете ко глувци, да се жалите по фб и да ставате некакви си виножита и остали срања
А што к.р тогаш сеа на форум се силиш? :D

Имаш опција да игнорираш, избришеш или одследиш такви луѓе кои те замараат со виножита. За повеќе имаш тема за ФБ па таму информирај се за повеќе упатства и кориснички опции.
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
А кој е невестата ти или дечкоти :)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 

a9mkd

Љетиф
Член од
14 јуни 2015
Мислења
509
Поени од реакции
274
Да ти го пратам па да оцениш?
 

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Прати му го на колегата твој од форумов

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
Што си конкретно загрижен или под закана? Ете нели според тебе и Let3 се тоа се слабаци, депресивни, како женски ти биле итн. А сеа исплашени од педерите? Не ми е јасно. :D
а бе пренесват опасни болести. И мува ко ќе видиш никаква мала, али ќе ти полази по храна по чаша ќе се искинеш од повраќање и мачнини.
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
А што к.р тогаш сеа на форум се силиш? :D

Имаш опција да игнорираш, избришеш или одследиш такви луѓе кои те замараат со виножита. За повеќе имаш тема за ФБ па таму информирај се за повеќе упатства и кориснички опции.
Не се силам и не кревам рака јас на девојки, не се секирај :)
 

a9mkd

Љетиф
Член од
14 јуни 2015
Мислења
509
Поени од реакции
274
а бе пренесват опасни болести. И мува ко ќе видиш никаква мала, али ќе ти полази по храна по чаша ќе се искинеш од повраќање и мачнини.
Добро е што глупавоста не се пренесува преку виртуелниов свет или во живо тек тогаш се плашам дека од тебе ќе наебев.
Не се силам и не кревам рака јас на девојки, не се секирај :)
А на метро и скоро девеест набилдан и влакнест со брада? Видиш колку погрешна перцепција имате, сте го виделе Боки и Азис шоуменот што ги дуп..ше сите за пари и толку. АХхаха
Прати му го на колегата твој од форумов

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Влегувам на профил ова, она си разбирал. А не научи како на Тапаталк да изгасиш тоа да не се праќа потписот.
 
Последно уредено:

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Добро е што глупавоста не се пренесува преку виртуелниов свет или во живо тек тогаш се плашам дека од тебе ќе наебев.

А на метро и скоро девеест набилдан и влакнест со брада? Видиш колку погрешна перцепција имате, сте го виделе Боки и Азис шоуменот што ги дуп..ше сите за пари и толку. АХхаха

Влегувам на профил ова, она си разбирал. А не научи како на Тапаталк да изгасиш тоа да не се праќа потписот.
Не бе сакам да се чаламам дека преку телефон пишувам :)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom