Хит на денот

Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.280
Кежуал.

Со заклучување на старата тема ми затворивте стотици приказни бе, душата си ја оставив таму....

П.С Честито нова тема, нека има многу страници со добри ноти.(y)
 
Последно уредено:
Член од
12 март 2009
Мислења
19.074
Поени од реакции
14.709
Tribute to Tom Jones and his son/manager Mark Woodward
song found on the album, Close Up[DOUBLEPOST=1397575138][/DOUBLEPOST]first released in June 1960 by Brian Hyland
i istata 1960 godina i Dalida pravi Kover
 
Последно уредено:

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.609
Ajde prviot post u novata tema...

 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Денес грд и депресивен ден, па така и хитот на денот ми е депресивна песни4ка. Ја убив од слушање, да ме прашаш зошто ни сама не знам...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom