Хит на денот

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
1 февруари 2012
Мислења
163
Поени од реакции
323

Како ќе сме ние чисти, капка роса таму труло се кај што е...
--- надополнето: 22 март 2012 во 10:52 ---

И уште нешто... ако и ова може да се нарече ХИТ НА ДЕНОТ. Тонам во неговите стихови.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom