Фото хумор и интересни фотки!

Член од
12 март 2009
Мислења
15.342
Поени од реакции
10.092
Ова мора да е заебанција.
не е, еве пак се глупираат, сега розева даска за вц шолја...
Види, им се може... на времето еден 16г дечко од Србија отвори отворен ФБ сајт највеќе дроце средних школа..
самите тинејџерки праќаа слики...ФБ не ги бришеше бидејќи не беа експлицитни, голи слики, туку повеќе невкусни и смешни...
Родителите на девојките беснееја и му се закануваа на дечкото, а тој ништо не праеше... наместо да си ги сопрат сопствените ќерки, тој им беше крив.... по некое време тој ја затвори ФБ страната, а можеби му платиле за тоа ( ја продал страната :cool:)
 
На врв Bottom