Фото натпревар #324 - Момент од летото

Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.705
Поени од реакции
14.149
Почетокот на есента е прав момент да се заокружат мислите, и да се потенцира еден момент кој се памти од летото. Можи да биди ,,вју,, на морето од некоја височинка, јадење на сладолед на некој кеј, концерт на отворено, момент од планински туризам, лето во авион......па дири фотка од празните улици низ Скопје каде на врелиот асфалт нема жив чоек

Темата е доста широка, ја отварам малку порано за да има време сите да се запознаат и да ги прегледаат мемориите од своите гаџети, така да нема оправдување за неучество

краен рок за поставување на фотографија четврток до 24 часот

20230708_183841.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom