Фото натпревар #217 -Тема : Ливади

grande-juve

е ај да плачеме сега
Член од
20 ноември 2017
Мислења
758
Поени од реакции
3.283
Периодов секој викенд начекувам преубави ливади во Мавровсиот регион и сакам уште.. затоа, давајте ливади

IMG_20210523_150302.jpg
Ливади со нарциси, Лазарополе
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
7.974
Поени од реакции
9.474
незнам која да ја ставам...едната е многу слична на таа Јуве...и фотографирана е во Маврово.....имам некои други убави но фотографирани со стариот ХТЦ од 5 Мп.....

еве една ,,Шумадиска,,

Cacak.jpg
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
7.974
Поени од реакции
9.474
Aj eden test....što mislite...koja sorta na žito e ova?????
Osven ogneniot.....site drugite neka se probaat
Jas ke napisam...pa ke izbrišam...no imam screen shoot...:angel:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom