Фото натпревар #201 | Тема: Simple photo

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 јули 2012
Мислења
497
Поени од реакции
1.658
Станува збор за проста фотографија , под тоа се разбира фотографија што е едноставна со не многу збунувачки и измешани чувства, ствари , приказни .
IMG_20210215_075700.jpg
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.071
Поени од реакции
11.651
Прашање до @Toto.toto
Дали со едноставна фотографија мислеше на нешто слично на минимилизам? :)
 
Член од
4 јули 2012
Мислења
497
Поени од реакции
1.658
Прашање до @Toto.toto
Дали со едноставна фотографија мислеше на нешто слично на минимилизам? :)
И Да ама и Не , ако беше минимализам многу ќе му ја мислеа луѓево и ќе имаше малку слики . вака имаш поширок спектар за фотографирање
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom