Фото натпревар #181 Зајдисонце

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.314
... ти не би го кропнал да се скрие твое реално име и презиме тука на форумов, а си со ник - Дени? :toe:
Не. Пошто на диск ќе имам копија без watermark.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.630
Поени од реакции
34.814
Не. Пошто на диск ќе имам копија без watermark.
...ехе хе хе од толку слики ќе знаеш ти каде ти е оригиналот, тоа хаос низ фолдерите и дисковите...не една фотка! :D
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
....сите му ги знаете фотографиите, а не приметивте дека има една од неговите! :D
Ја стилот му го препознавам, фотките нњ. Дој у пп да анализираме и караме хе хе хе
 
Последно уредено:
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
...ехе хе хе од толку слики ќе знаеш ти каде ти е оригиналот, тоа хаос низ фолдерите и дисковите...не една фотка! :D
Претпоставката држи вода, ама знаејки колку работи човекот, не верувам дека би се бафтал по форуми!
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.314
Абе нема што да се дискутира он ли е, не ли е.
Апла се гледа дека е украдена и тоа веројатно со скриншот, пошто тостер резолуција, а од страна се останати и некои линии и трето што спомнав погоре, watermark. Зарем ви личи ова на нешто од професионалец?

Прво го издадоа, после му застануваат во одбрана...
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Дечки полека :) ми пиша порака, се извини за фотката, не знаел дека треба да се наши лични. Одма си призна и побара да го избришиме од кандидатите :)
Се е под контрола
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.819
Поени од реакции
10.966
Дечки полека :) ми пиша порака, се извини за фотката, не знаел дека треба да се наши лични. Одма си призна и побара да го избришиме од кандидатите :)
Се е под контрола
Брао бе коцка, колку те сакаат луѓево :angel:
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.405
Поени од реакции
29.797
Тежок избор за гласање ќе биде овој натпревар......многу фотки, која од која поубави.
Како и да е браво за сите учесници, убаво е кога ни се придружуваат и нови членови во натпревариве :)
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Мене ми е криво само шо @RickyLFC9 не се пријави...баш очекував...
Средуваат документи, вчера го купиле Тиаго од Баерн, па додека му купат намештај, кола, покуќнина..... зафатен е човекот ;)
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.314
Ај препостирај ја фотката или прати ми ја, не можам да ја симнам од сактот каде што сњкогаш ги ставаш и ми итвараш работа морееее!!!!
Зашто се замараш да ги симнуваш сите фотки? Само ископирај го url-то и стави го во img таг.
Многу побрзо оди така работата :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Зашто се замараш да ги симнуваш сите фотки? Само ископирај го url-то и стави го во img таг.
Многу побрзо оди така работата :)
Зашто сум на еабота и оравам од мобилен, ќе почнам сега ама не знам кога ќе завршам хахахаха ако ископирам само урл после саат време ќе го нема :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom