Фото натпревар #173 Мостови ГЛАСАЊЕ

мост...


  • Вкупно гласачи
    43
  • Гласањето е завршено на .
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
На фотографијата на @Комита Ултрас мостот е мост само ради фактот што скоро сите знаеме дека е мост, не дека се гледа оти е мост :cenzura:
 
Последно уредено:

Matthias

A Statute Snob
Член од
2 март 2020
Мислења
380
Поени од реакции
2.305
Абе кај ми е пораката мене?

Прво си гласам за фотката на другарчето @Matthias ...Тауер Бриџ, еден од најубавите во Европа, па лоша слика од него не може да испадне (со исклучок на мојата).
Второ гласам за фотката на другарот @коцка ...ноќна фотографија, долга експозиција, поштувам!
И за третиот глас се мислев меѓу 10тина фотки, па на крај одлуката падна на фотката на @Human
thnx Dani, toa e fe*king iphone 11 camera sakash da si posh a kvalitet na kamera null, plus tmurno vremto beshe vo Mart if you know what I mean! Sledechi put bolje ke ispadne :pos:
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.710
Поени од реакции
6.855
Сите вие што имате 0, па и по 1 поен, да не ве именувам, сакате да се одметнеме? Да си направиме своја група, кај шо ќе има поенчиња? И, нема да примаме од надвор!
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.630
Поени од реакции
34.814
... ете некако успеав да селектирам три фотки како најдобри иако тука имаше простор и за други фотки како конкуренција за прво место, но 11, 12 и 18 се мои избори! (y)
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.762
Поени од реакции
9.559
... ете некако успеав да селектирам три фотки како најдобри иако тука имаше простор и за други фотки како конкуренција за прво место, но 11, 12 и 18 се мои избори! (y)
Aj I ti me macis sega...Treba da brojam, ebago..kazi im gi iminjata:mad:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Се моли идниот победник да спрема нова тема, знам дека има време ама колку би било убаво ако утре накај 21 веќе имаме нова тема за фоткање :)
@Forza Milan!!!
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.762
Поени од реакции
9.559
:)
Се моли идниот победник да спрема нова тема, знам дека има време ама колку би било убаво ако утре накај 21 веќе имаме нова тема за фоткање :)
@Forza Milan!!!
Може ли Коцкичке, како за промена, ете, некогаш да отвори нова тема тој што не е победник, значи тој што освоил нула поени???
Сигурна сум дека тој " губитник" ќе ни даде посебна нова убава идеја;)..нешто што досега не било:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom