Фото натпревар #173 Мостови ГЛАСАЊЕ

мост...


  • Вкупно гласачи
    43
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
не се гласа за текстот, тоа е само за да привлечеме нови жртви на натпревариве :D
Автоматски споено мислење:

,,,edno golemo :bravobe: ,,,,:icon_mrgr:
јесссс лидеру наш!!!!
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.330
Поени од реакции
27.874
Село Зовиќ го има еден од најубавите мостови во Македонија. Кој не бил обавезно да оди, патот знае да биде долг и досаден, и малце незгоден за возење. Во селото уште 2-3ца жители ако се останати. Има интересни мали водопади во близина, зависи колку вода има во реката, а има и одлични пејсажи.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.538
Поени од реакции
34.700
... ова сега како на избор на МИС или Мистер, прво еден глас за убавината на фотографијата, втор глас за текстот на дотичната фотографија и трет глас за симпатијата! :love:
П.С.
...не можам денес да се одлучам, навистина убави фотографии, интересен агол на приод на самиот мост што секоја си има своја приказна и убавина!
:bravobe:
не се гласа за текстот, тоа е само за да привлечеме нови жртви на натпревариве :Dјесссс лидеру наш!!!!

... можеби не беше најубава, ама коментарот и беше најсилен за „мајка“

и нормално ...победи! што значи комбинација! ;)
 
Последно уредено:
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Уствари фотката не е моја, него на еден руски колега кој се преселил со фамилијата во Квебек. Ама нема врска, толкувањето е ок, бидејки јас си ја избрав фотката, така да исто ко јас да сум ја сликал ;) И не ја избрав најубавата, него онака на тепка!
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
И јас не добив, изгледа немаме слабости :toe:
или има толку многу за пишување што можда утре ќе ви стигне :eek:
Автоматски споено мислење:

победник со едвај 4 гласа, пф :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom