Фото натпревар - 149 Тема: Апстрактна фотографија

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
3.647
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.360
Поени од реакции
2.512
Дали апстрактните фотографии да преземам од интернет или сам да правам со сликање ???
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.360
Поени од реакции
2.512
Е па тогаш ми треба неколку дена да најдам инспирација и ќе постирам :)
 
На врв Bottom