Фото натпревар # 129 Тема -„Реклама“ - ГЛАСАЊЕ !

Гласам за :

  • 1.staycalm

  • 2.gjoko-mk

  • 3.Петра П.

  • 4.nikac92

  • 5.Ireal

  • 6.Anco

  • 7.коцка

  • 8.bijons


Резултатите може да се погледнат само после гласање.
Член од
7 септември 2016
Мислења
3.930
Поени од реакции
4.390
1.staycalm on Кајгана форум2.gjoko-mk Кајгана форум3.Петра П. on Кајгана форум4.nikac92 on Кајгана форум5.Ireal on Кајгана форум6.Anco on Кајгана форум7.коцка on Кајгана форум8.bijons on Кајгана форум
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
3.930
Поени од реакции
4.390


Гласањето е затворено, би требало сите теми предходни, како и ова да се затвори да нема во иднина коментари, а победникот да си отвори следна тема или да ја даде обврската на второрангираниот доколку не е во можност !
значи @коцка прво место, @Петра П. второ !
повелете, дајте нова ТЕМА ! :smirce:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.757
Поени од реакции
5.434


Гласањето е затворено, би требало сите теми предходни, како и ова да се затвори да нема во иднина коментари, а победникот да си отвори следна тема или да ја даде обврската на второрангираниот доколку не е во можност !
значи @коцка прво место, @Петра П. второ !
повелете, дајте нова ТЕМА ! :smirce:
Гласањево три дена траеше или ми се чини???
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
3.930
Поени од реакции
4.390
Гласањево три дена траеше или ми се чини???
според правилата од @Acid и според екс модератор @Let 3 како ја модерираше подтемава поставување на фотографии почнува од понеделник до сабота кога се прекинуваше подтемата на пријавување на фотографија.... од сабота до недела до 20ч (два дена) се одеше на нова подтема на Гласање за да после тоа се одредува победник кој во понеделник ПОСТАВУВА нова тема и трае значи од понеделник до сабота!
...е сега како нов модератор ТИ можеш да ги смениш правилата или да поставиш нешто друго доколку админот ти дозволи оти ги има поставено правилата ТУКА ! :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.757
Поени од реакции
5.434
според правилата од @Acid и според екс модератор @Let 3 како ја модерираше подтемава поставување на фотографии почнува од понеделник до сабота кога се прекинуваше подтемата на пријавување на фотографија.... од сабота до недела до 20ч (два дена) се одеше на нова подтема на Гласање за да после тоа се одредува победник кој во понеделник ПОСТАВУВА нова тема и трае значи од понеделник до сабота!
...е сега како нов модератор ТИ можеш да ги смениш правилата или да поставиш нешто друго доколку админот ти дозволи оти ги има поставено правилата ТУКА ! :)

НОВИ ПРАВИЛА:

- забрането е жалење за било што
- гласање завршува во недела
- теми се отвараат понеделник

Овој пат ќе ги прекршиме правилата и ќе одиме како што вика бијонс,
Гласањето никогаш не било само сабота и недела ама ај, колку да се средиме сега нека оди така. И така и така јас ќе победев :P
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
6.551
Поени од реакции
10.568
На врв Bottom