Фото натпревар # 129 Тема -„Реклама“ - ГЛАСАЊЕ !

Гласам за :

  • 1.staycalm

  • 2.gjoko-mk

  • 3.Петра П.

  • 4.nikac92

  • 5.Ireal

  • 6.Anco

  • 7.коцка

  • 8.bijons


Резултатите може да се погледнат само после гласање.
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
1.staycalm on Кајгана форум



2.gjoko-mk Кајгана форум



3.Петра П. on Кајгана форум



4.nikac92 on Кајгана форум



5.Ireal on Кајгана форум



6.Anco on Кајгана форум



7.коцка on Кајгана форум



8.bijons on Кајгана форум
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398


Гласањето е затворено, би требало сите теми предходни, како и ова да се затвори да нема во иднина коментари, а победникот да си отвори следна тема или да ја даде обврската на второрангираниот доколку не е во можност !
значи @коцка прво место, @Петра П. второ !
повелете, дајте нова ТЕМА ! :smirce:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.045
Поени од реакции
13.539


Гласањето е затворено, би требало сите теми предходни, како и ова да се затвори да нема во иднина коментари, а победникот да си отвори следна тема или да ја даде обврската на второрангираниот доколку не е во можност !
значи @коцка прво место, @Петра П. второ !
повелете, дајте нова ТЕМА ! :smirce:
Гласањево три дена траеше или ми се чини???
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Гласањево три дена траеше или ми се чини???
според правилата од @Acid и според екс модератор @Let 3 како ја модерираше подтемава поставување на фотографии почнува од понеделник до сабота кога се прекинуваше подтемата на пријавување на фотографија



.... од сабота до недела до 20ч (два дена) се одеше на нова подтема на Гласање за да после тоа се одредува победник кој во понеделник ПОСТАВУВА нова тема и трае значи од понеделник до сабота!
...е сега како нов модератор ТИ можеш да ги смениш правилата или да поставиш нешто друго доколку админот ти дозволи оти ги има поставено правилата ТУКА ! :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.045
Поени од реакции
13.539
според правилата од @Acid и според екс модератор @Let 3 како ја модерираше подтемава поставување на фотографии почнува од понеделник до сабота кога се прекинуваше подтемата на пријавување на фотографија



.... од сабота до недела до 20ч (два дена) се одеше на нова подтема на Гласање за да после тоа се одредува победник кој во понеделник ПОСТАВУВА нова тема и трае значи од понеделник до сабота!
...е сега како нов модератор ТИ можеш да ги смениш правилата или да поставиш нешто друго доколку админот ти дозволи оти ги има поставено правилата ТУКА ! :)

НОВИ ПРАВИЛА:

- забрането е жалење за било што
- гласање завршува во недела
- теми се отвараат понеделник

Овој пат ќе ги прекршиме правилата и ќе одиме како што вика бијонс,
Гласањето никогаш не било само сабота и недела ама ај, колку да се средиме сега нека оди така. И така и така јас ќе победев :P
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739

Kajgana Shop

На врв Bottom