Фото натпревар #117 Тема: Вертикална Фотографија ––> Гласање

д' бест фото

  • Петра П.

  • SuBZerO

  • nikac92

  • Toto.toto

  • staycalm

  • Saladin

  • коцка

  • AceCaleb

  • Snow :)


Резултатите може да се погледнат само после гласање.
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.511
Поени од реакции
1.442
Афтер одмор гласање... :cool:
Не знам дали треба мојата слика да ја „клам“, па затоа еве ќе ја „клам“.


Church of St. John at Kaneo
by Snow :) on Кајгана форум


11342
by Петра П. on Кајгана форум


9644
by SuBZerO on Кајгана форум


The Three
by nikac92 on Кајгана форум


11347
by Toto.toto on Кајгана форум


boat
by staycalm on Кајгана форум


Cattaro by night
by Saladin on Кајгана форум


тандрс он д флор
by коцка on Кајгана форум


Мојата зграда
by AceCaleb on Кајгана форум

Ги нема фотографиите на @bijons и @boban984 бидејќи не се ставени во галерија. :)
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.511
Поени од реакции
1.442
бај д веј, гласам за @nikac92 биказ ми се свиѓа фотографијата, сличен стил имам и јас.
 
P

Patience

Гостин
Убави фотографии имате, али онаа на SuBZerO плени со боите :)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.623
Поени од реакции
34.809
бај д веј, гласам за @nikac92 биказ ми се свиѓа фотографијата, сличен стил имам и јас.
....мојата ја нема :(
бај де веј не внимаваш тоа што треба како модератор на темата си ја ставаш твојата фотка, а на други не внимаваш - НАРЦИС! - и бајде веј знам дека е намерно....али нема веза (y)

Добар ли си? Зошто сам не си дадеш коментар на твојата фотка туку негативно критикуваш фотографии кои се одлични, а и натпреварите овде реално се булшит, не е фото натпревар туку е „слика шо си ја сликал одејки на работа со телефонот во брзање“.Да си фотограф да даваш коментари и совети, ама според тоа каква ти е сликата.. Мислам дека треба да си воздржиш толкаво мислење.
... и сега? твоето однесување? демек фраер си? а? :facepalm:
 
Последно уредено:

Acohipmk

Манипулативна кокошка.
Член од
3 ноември 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
2.000
Ту, за малку промашив пријавување. Гласано за Саладин.
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.511
Поени од реакции
1.442
....мојата ја нема :(
бај де веј не внимаваш тоа што треба како модератор на темата си ја ставаш твојата фотка, а на други не внимаваш - НАРЦИС! - и бајде веј знам дека е намерно....али нема веза (y)
ај прочитај што пишува на крај, плс :)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.623
Поени од реакции
34.809
ај прочитај што пишува на крај, плс :)
Ги нема фотографиите на @bijons и @boban984 бидејќи не се ставени во галерија. :)
...апсолутно не е точно дека мојата фотка не е постирана преку Галерија на Кајгана, не сум јас вчерашна,
прво овој текст го немаше како инфо, одпосле си го напишал,моите слики во албумот во галерија ги гледаат тие кои ме следат, тоа не значи дека не е поставена во Галерија, ако ТИ не ме следиш!
еве ДОКАЗ дека сликата ми е поставена во Галерија во четврток во 23ч...






еве ти доказ дека е од Галерија пренесена во четврток и една минутка на темата на натпреварот !



албумот си го ставив во приватност само со тие што ме следат колку толку, А ТОА НЕ ЗНАЧИ ДЕКА НЕ МИ Е ПОСТАВЕНА ФОТОГРАФИЈАТА ВО ГАЛЕРИЈА !
со тоа ЈАС НЕ ПРЕКРШИВ НИЕДНО ПРАВИЛО ЗА НАТПРЕВАРУВАЊЕ НА ТЕМАТА, А СУМ НЕОПРАВДАНО ИСФРЛЕНА ОД КОНКУРЕНЦИЈА !
и СЕГА ШТО ? м? уште ќе се кезиш?
 
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.979
Поени од реакции
14.757
јас не гласам бидејќи листата не е целосна....а со тоа е не -фер...

сори
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
Ај, ај, ај. Знаев дека вака ќе биде. Лесно се решава проблемот. Оваа под клуч. Snow дај друго дете. :) На кој му се гласа, ќе гласа. Еден клик е во прашање.
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
Ставаш слика на натпревар и и ставаш приватност. Па како да видиме за кого треба да гласаме ако не сме дел од твојата приватност (или одбран круг на следачи)?

Треба да се дополнат правилата, освен сликата да е поставена во галерија таа да е ЈАВНА!
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.511
Поени од реакции
1.442
Не е мој проблем што сликата не е јавна :) Јас кликнав и не ми ја отвори, побарав на профил ја немаше. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom