Фото натпревар #116 Тема:Птици ---> ГЛАСАЊЕ

оваа слика би си ја урамил/а


  • Вкупно гласачи
    23
  • Гласањето е завршено на .
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.627
Поени од реакции
34.814
Сакаш да ми шепниш дека за џабе одев до Коњско за да фотографирам #минимализам и да ја доловам безначајноста на птиците во однос на бесконечноста на универзумот? Поени за обидот?
еве ти кисче .:backa:... од срце ме насмеа... а бе види го моето паунче колку е убаво, кое светло, која чистота и димезионално таман, а на коцка не и се допаѓа, одозгора јас и велам ,,мор,, и она како децата враќа на ист начин ,,мори,, :) немало убави фотографиии бреее..,, инаку „ствар укуса“ тебе нешто друго, нејзе нешто трето и се допаѓа, мене четвро, ама Ок се сите слики, ама мора да најдам „рачки“ да дојдам до одредената за која ќе гласам, а и Маја 345 е мила, штета што не става фотки да не дружи :smirce:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
@Snow :) честото ама КАСНИШ СО ТЕМА :P[DOUBLEPOST=1533582259][/DOUBLEPOST]@bijons еве зашо ти викав темава на одмор да ја пратиме хаха
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.627
Поени од реакции
34.814
@Snow :) честото ама КАСНИШ СО ТЕМА :P[DOUBLEPOST=1533582259][/DOUBLEPOST]@bijons еве зашо ти викав темава на одмор да ја пратиме хаха
...маче, ние сме на Балкан овде ако си точен ќе те направат неточен ;) ќе дојде снегот кај и да е :)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.627
Поени од реакции
34.814
...последна активност на @Snow :) на форумов е на 26 јули, што значи подолг период е отсутен, некаде си го сонча газето, наздравје нека му е... така да како второ рангиран, а присутен на форумов @lazarot, на ред е да ја отвориш долгоочекуваната фото тема за натпреварот :) ...ако ти треба помош, било која фотодомаќинка во моментот ако е присутна ќе ти помогне :aplauz:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
...последна активност на @Snow :) на форумов е на 26 јули, што значи подолг период е отсутен, некаде си го сонча газето, наздравје нека му е... така да како второ рангиран, а присутен на форумов @lazarot, на ред е да ја отвориш долгоочекуваната фото тема за натпреварот :) ...ако ти треба помош, било која фотодомаќинка во моментот ако е присутна ќе ти помогне :aplauz:
отвори тема и ич не се замарај :)
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
Дечки имав некоја идеа ама незнам дали е добра. Пошто генерално правиме и утки до темите си мислев дека би било добро паралелно да гласаме и за наредна тема. Секојј кандидат кој ќе учествува со слика да учествува и со тема. Исто гласањето може да се види за кои теми се заинтересирани луѓево со цел да сме повеќе. Се согласувам со Коцка во неодамна напишаното..дека плацаме фотки. Вака ќе има време да се спремаме и да избереме нешто што ни се допаѓа и ќе не натера да постираме повеќе. Кис
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.627
Поени од реакции
34.814
отвори тема и ич не се замарај :)
..му пишав ЛП не ме есапи ич, ниту одговор ми даде, тема не можам да отворам брзо забораваш колку теми отворив и никој не постираше ме бојкотираа присутните, ај овој @nikac92 ми изгледа како сериозен, ќе може @nikac92 тема да поставиш ?
Дечки имав некоја идеа ама незнам дали е добра. Пошто генерално правиме и утки до темите си мислев дека би било добро паралелно да гласаме и за наредна тема. Секојј кандидат кој ќе учествува со слика да учествува и со тема. Исто гласањето може да се види за кои теми се заинтересирани луѓево со цел да сме повеќе. Се согласувам со Коцка во неодамна напишаното..дека плацаме фотки. Вака ќе има време да се спремаме и да избереме нешто што ни се допаѓа и ќе не натера да постираме повеќе. Кис
уф, јас би предложила портрет акт на дел или цело тело...ама сопствено :) нема да ме симнат од врвот ќе бидам како фотоевергрин на темава :pos:
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.511
Поени од реакции
1.442
Извинете ме, немав пристап до компјутер, а пратев што се дешава од телефон, но немав живци да отворам тема. Со хир ју го.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom