Фото натпревар #117 Тема: Вертикална Фотографија

Дискусија во форумот 'Фото натпревари и игри' започната од Snow :), 9 август 2018.

 1. Snow :)

  Snow :)

  Член од:
  4 септември 2010
  Мислења:
  1.498
  Допаѓања:
  1.432
  Извинете ме за доцнењето :)
  Обожавам вертикални фотографии, и да не ја должам да почнеме.

  [​IMG]
  Church of St. John at Kaneo
  by Snow :) on Кајгана форум
   
  На Dekio7, AceCaleb, невидливио и уште 8 други им се допаѓа ова.
 2. Петра П.

  Петра П. насмевка

  Член од:
  16 јануари 2008
  Мислења:
  1.844
  Допаѓања:
  2.054
  [​IMG]
  11342
  by Петра П. on Кајгана форум
  Незнам колку е соодветна ама има повеќе вертикални моменти.
   
  На Saladin, AceCaleb, bijons и уште 5 други им се допаѓа ова.
 3. boban984

  boban984

  Член од:
  17 април 2007
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  26
  [​IMG]
   
  Последно уредено: 9 август 2018
  AceCaleb, Takak4, Patience и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Петра П.

  Петра П. насмевка

  Член од:
  16 јануари 2008
  Мислења:
  1.844
  Допаѓања:
  2.054
  Момче ..одбери една и прикачи во галерија :)
   
  На boban984 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. boban984

  boban984

  Член од:
  17 април 2007
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  26
  Tnx, оставив само една
   
 6. Петра П.

  Петра П. насмевка

  Член од:
  16 јануари 2008
  Мислења:
  1.844
  Допаѓања:
  2.054
  ама ... ама.. мора да ја прикачиш во галерија за да ти учествува во натпреварот.
   
 7. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.570
  Допаѓања:
  5.142
 8. SuBZerO

  SuBZerO Бигус Дикус

  Член од:
  26 јануари 2007
  Мислења:
  3.602
  Допаѓања:
  2.958
  На MiniTurtle, AceCaleb, Toto.toto и уште 4 други им се допаѓа ова.
 9. nikac92

  nikac92

  Член од:
  20 август 2015
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  26
  На Snow :), MiniTurtle, Toto.toto и уште 4 други им се допаѓа ова.
 10. Toto.toto

  Toto.toto

  Член од:
  4 јули 2012
  Мислења:
  239
  Допаѓања:
  415
  [​IMG]
  11347
  by Toto.toto on Кајгана форум Сликано со могилен втора слика од Прага во овај круг :)
   
  На MiniTurtle, Saladin, AceCaleb и уште 7 други им се допаѓа ова.
 11. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.116
  Допаѓања:
  3.198
 12. staycalm

  staycalm Lets explore some shit

  Член од:
  12 јануари 2013
  Мислења:
  1.922
  Допаѓања:
  1.250
  На bijons, Snow :), MiniTurtle и уште 8 други им се допаѓа ова.
 13. Saladin

  Saladin

  Член од:
  5 февруари 2007
  Мислења:
  9.876
  Допаѓања:
  10.229
  На bijons, staycalm, невидливио и уште 3 други им се допаѓа ова.
 14. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.570
  Допаѓања:
  5.142
  На Sasa Ilic, bijons, Петра П. и уште 3 други им се допаѓа ова.
 15. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.570
  Допаѓања:
  5.142
  Ќе се гласа после одморите? :P
   

Сподели преку: