Фото натпревар бр.208: Каде би сакале да сте моментално

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 јуни 2009
Мислења
9.722
Поени од реакции
19.114
Првично сакам Исланд, ама се задоволувам и со ова.
Сакам да сум на Исланд, ама немам слика пошто никогаш не сум бил.
Ај планирај да одиме заедно од Будимпешта има директен со Wizz до Исланд. 12 дена, у кампер ќе го шетаме ринг роуд :D
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
21.971
Поени од реакции
48.162
Ај планирај да одиме заедно од Будимпешта има директен со Wizz до Исланд. 12 дена, у кампер ќе го шетаме ринг роуд :D
vazi bro da pomine ova koronava i kete baram :D

Искрено, голема желба ми е Исланд и мислам дека во блиска иднина би си ја исполнил. Ова преку Будимпешта со Виз е добра опција, само ако се поклопат добро летовите да нема дупка голема.
Кампер или количе таму да си изнајмиш, камерата во една рака и торба SD картици во друга за да има каде да ги складираш сите тие убавини :D
 
Член од
5 март 2018
Мислења
10.291
Поени од реакции
9.743
vazi bro da pomine ova koronava i kete baram :D

Искрено, голема желба ми е Исланд и мислам дека во блиска иднина би си ја исполнил. Ова преку Будимпешта со Виз е добра опција, само ако се поклопат добро летовите да нема дупка голема.
Кампер или количе таму да си изнајмиш, камерата во една рака и торба SD картици во друга за да има каде да ги складираш сите тие убавини :D
Ќе бидам малце оф топик се надевам нема да ми замерат модератори.

Имаме едни комшии, роми се, тука во близина живеат, и еден ден ми вика чоекот " со жената ќе одиме Исланд азил да бараме " кај најдовте реков Исланд да барате азил. Знајш вика шубо е таму, палми морее ,плажи ехааа, убајни. Каде бе реков Исланд палми, абе ми вика отвори на интернет напиши Исланд ќе видиш :ROFLMAO: Тој на латиница кога ќе напишел Исланд острови му излагале :pos:
Ко му пуштив глечери, пустини се разочара кутриот.

Инаку да, и мене ми е во топ 5 дестинации за шетање Исланд. :)
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
6.111
Поени од реакции
18.734
vazi bro da pomine ova koronava i kete baram :D

Искрено, голема желба ми е Исланд и мислам дека во блиска иднина би си ја исполнил. Ова преку Будимпешта со Виз е добра опција, само ако се поклопат добро летовите да нема дупка голема.
Кампер или количе таму да си изнајмиш, камерата во една рака и торба SD картици во друга за да има каде да ги складираш сите тие убавини :D
Јас ќе ве чекам таму. :*

Он:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
5.742
Поени од реакции
11.040
vazi bro da pomine ova koronava i kete baram :D

Искрено, голема желба ми е Исланд и мислам дека во блиска иднина би си ја исполнил. Ова преку Будимпешта со Виз е добра опција, само ако се поклопат добро летовите да нема дупка голема.
Кампер или количе таму да си изнајмиш, камерата во една рака и торба SD картици во друга за да има каде да ги складираш сите тие убавини :D
ај и ја да се убацам у друштво, имам и кој да не шета таму по вулкани
Ќе фоткаме по пат и после ќе ставаме теми само за нашите фотки, ќе победуваме само ние и ќе се прчиме
Автоматски споено мислење:

П.C.
НЕ СТАВАЈТЕ СЛИКИ ОД НЕТ СИТЕ ЌЕ ВИ ГИ ИЗБРИШАМ!


п.п.с @Комита Ултрас знаеш дека таму е со закон забрането да се става АНАНАС НА ПИЦАТА? :D
 
Последно уредено:
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom