Фото натпревар бр.208: Каде би сакале да сте моментално

Статус
Затворена за нови мислења.

Емкаа

крофни од драго.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.194
Поени од реакции
9.712
Таа е темата, сите сме затворени дома моментално. Каде би сакале да сте во моментов (или каде ќе бевте ако некој Кинез не одлучи да јаде лилјак пред година и пол?)
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
5.006
Поени од реакции
5.965
Таа е темата, сите сме затворени дома моментално. Каде би сакале да сте во моментов (или каде ќе бевте ако некој Кинез не одлучи да јаде лилјак пред година и пол?)
nasi fotki ili mestovo e bitno?
 

Емкаа

крофни од драго.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.194
Поени од реакции
9.712
Први април беше пред 5 дена @Ska Maniac. Правилата сите ги знаете,фотката треба да е ваша.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
4.407
Поени од реакции
6.708
Каде би сакале да сте во моментов или каде ќе бевте .....
Јас прочитав убаво дека има или и затоа се одлучив за првото : ``Каде би сакале да сте во моментов`` и затоа посакав да сум на месечината и да го гледам хаосов на земјава.
Но ок за твој атер и атер на темава ќе идам со Истанбул :
DSCN6588.JPG
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
2.049
Поени од реакции
12.383
Ни поблиску.....ни подалеку. Скромно.....во моето дувло, каде летувам повеќе од 15 години.....Сарти, Ситонија.....Грција
DSC_0355.jpg
Плажа: Orange Beach
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom