Фото натпревар бр.208: Каде би сакале да сте моментално

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
4 јуни 2009
Мислења
9.736
Поени од реакции
19.229
Немам слика од местото каде што сакам да бидам, веројатно после вакцинација, а 3 пат го одложувам патувањето. Скромно сега сакам да сум негде на камп, летно време надвор топло, тивко на плажа само бранови да слушаш и да пиеш грч ладно пиво со добро друштво.
У еден од потемните краеви во Македонија т.е. Преспа. Првично сакам Исланд, ама се задоволувам и со ова.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.181
Поени од реакции
11.667
Духом и телом у кафичот Евергрин, скроз на десно. Едно ладно темно никшиќко, сталниот музички репертоар, минувачите и јас. По некоја мачка да се мотка низ масите. И @Agda Beata да кисне дома, пошо и клале 24 часовен полициски час. И да ме псуе горко.

39467946_10156613815929266_6722985168254009344_n.jpg
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
4.487
Поени од реакции
7.176
Духом и телом у кафичот Евергрин, скроз на десно. Едно ладно темно никшиќко, сталниот музички репертоар, минувачите и јас. По некоја мачка да се мотка низ масите. И @Agda Beata да кисне дома, пошо и клале 24 часовен полициски час. И да ме псуе горко.

Прегледај го приврзокот 290981
Gde je ovo Sokole ? :icon_mrgr:
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
7.874
Поени од реакции
9.232
Не сум мегаломан....а и блиску е до нас....

Крф, а не би било лошо една мала викендица од 50-60 м2 да се скоцка таму....некогаш

Пошто немам таму отидено.....а не е штос да се стави од интернет, еве сејфнав слика од веб камера...

Krf4.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom