Фотографија на денот

Статус
Затворена за нови мислења.

Ece

*Sunshine*
Член од
7 јули 2006
Мислења
2.567
Поени од реакции
47
Која е Вашата фотографија на денот, која Ве насмеа и Ве расположи денес?
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
452

Слика малце постара но сепак ми е сликата на денов:)
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Многу ми е фацка кучето на сликава.:pos:П.С. Добра тема.:)
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
452
Мојата слика на денот би била оваа

од photo soulz, сликано со Canon EOS 30D. Фокусот е повеќе од одличен а боите се неверојатно добри:)
 
Член од
7 март 2007
Мислења
197
Поени од реакции
12


На deviantart сум видел доста кои користат вакви финти, само ме чуди како добиваат толку јак, длабок контраст. serdarakin.deviantart.com
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
57


Mojата oмилена!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom