Фотографии од дивиот свет

Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856


Сликата е од facebook fan page-от на Нови Сад ... интересна во секој случај.
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
505
Поени од реакции
216


Ајде и от мене...Сликани са во резервата Серенгети, Танзанија.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.182
Поени од реакции
26.387


Сликава е од веб камера во Унгарија :)
 
Член од
12 март 2009
Мислења
18.720
Поени од реакции
14.153
snorkeling13.jpg
Red Sea 2009... gornata slika , kade nurkam, ja vadev od filmot što ni go dade na CD egipetskiot instruktor
delfini154.jpg

delfini
 

Kajgana Shop

На врв Bottom