Фотографии од дивиот свет

--**ЕмА**--

take me as i am
Член од
14 ноември 2007
Мислења
380
Поени од реакции
11
еј , ај нека биде на слики што НИЕ сме ги сликале , безразлика дали во зоолошка или на друго место ,ама нека не бидат миленичиња пошто таква тема веќе има во животни па ајде модераторе мењај насловот на темата :) :) плс , да бидам покултурна , еве некој слики од нашава бедна зоолошка 
Член од
28 април 2008
Мислења
22
Поени од реакции
0
samo tolku zivotni ostanaa vo zooloskava nasa a??:(
Pazete go paunov...
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Мики све океј ама толку светлина мислам дека не е баш ок:(
 
Член од
28 април 2008
Мислења
22
Поени од реакции
0
dada posto nabrzina go slikav paunot i mi bese namesteno na manual nemav vreme da go namalam toa ,a bas togas mu bea otvoreni krilata i propustiv ubavo da go sliknam

[/IMG]

eve ti ja obrabotena vo photoshop
 
Член од
7 март 2007
Мислења
197
Поени од реакции
12
Мики, веројатно си го пробувал Manual модот па ти излегле пресветли..? :D
 
Член од
28 април 2008
Мислења
22
Поени од реакции
0
abe ja si slikav na drugo mesto i taka kako sto bese namesteno bese dobro na druga svetlina i tuka ova nabrzina morav da go slikam i ne sum go promenil modot i koa vidov sto napraviv kasno bese:(
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
78
Поени од реакции
2
ЈеееЈ
ОбоЗаВаМ ЗиВотнииии
НајУбанки Сеее :)
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
385
Поени од реакции
18


и оваа е од нет али многу ми беше интересна морав да ја стаам сори:wink:

еве други:
хахаха и ова морав :)


и еве ми го омиленото: :wink: 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
Ајмо Охрида града:
Не се со ефекти, затоа не се толку убави, а и од мобилен се :uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom