Форумски трансформации

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Во толку години на форумов, имам видено многу форумски трансформации. Во смисла, еден член порано бил ваков, сега е таков, се однесувал вака, сега така. Па да видиме, како вие ги доживувате членовите сега, а како порано?

П.С. Темата е во ЧДА намерно, за никој да не сфати нешто лично па да си пцуете мајки шајки.
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Ја Фантом го доживував и сеуште го доживувам како најголем фан на Челзи! Така да он не е сменет!
Навива за тимот за којшто навивам и јас. А тоа значи...има вкус чоекот да не кажам шмек кој тим да бодри!
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Во толку години на форумов, имам видено многу форумски трансформации. Во смисла, еден член порано бил ваков, сега е таков, се однесувал вака, сега така. Па да видиме, како вие ги доживувате членовите сега, а како порано?

П.С. Темата е во ЧДА намерно, за никој да не сфати нешто лично па да си пцуете мајки шајки.
Доволно е човек да те чита од порано па и сега за да сети најголема промена... богами нема да промаши и мене ако почне да ме чита :) ...сеуште сме спамери, немој да мислиш дека не сме :D
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.103
Поени од реакции
5.756
Право-пропорционално со зголемувањето на бројот на корисници админите се по-строги и по-нервозни.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.384
Право-пропорционално со зголемувањето на бројот на корисници админите се по-строги и по-нервозни.
Колку само ја утна работата, ни сам не си свесен :icon_lol:
 
Член од
7 јануари 2009
Мислења
679
Поени од реакции
30
Фантом нели беше ти единствениот шо сменил јусернејм ? Поуникатна вистинска промена - здравје !
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Фантом нели беше ти единствениот шо сменил јусернејм ? Поуникатна вистинска промена - здравје !
Бев првиот шо беше доволно ненормален да се логират од мобилен телефон, да напишит пост и да чекат 00:00 пред Нова година за да го пуштам. Две минути после мене имаше уште еден пост, а годината после таа уште дваесет. :)
 
S

smart ass

Гостин
Никого никако не доживувам.
И ја исто...си дебатирам,кулирам и пијам кафенце или да бидам попрецизен сите се еднакви нема фреди кругери,сејвин гајан и јена џејмсон членови/ки...барем за мене.

П.С Единствено аватаров на цитираниов кога го гледам ми иде...не се опишува...нееее фуфјј
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.297
Поени од реакции
78.968
Никого никако не доживувам.
Ја доживувам, али не толку многу. Понекад коа иам слободно време - да, али у главном ретко. Иначе баш вчера вечер доживував.
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.357
Поени од реакции
4.879
90% што кога ќе се зачленат на форумов се зачленуваат за да прават ремет,да испровоцираат некого или на кратко кажано да прават мајтап,но кога ќе добијат по некоја заушка од страна на модераторите па да им дојде умот(на некои никогаш не им доаѓа),барем јас заради тоа се зачленив,но сега се е поинаку:smir:.Навистина има некој што пресериозно го сфаќаат форумот, па можеш да настрадаш заради твоето мислење или заради тоа што си се пошегувал, сепак од кога сум овде има многу што се промениле, а не сум долго на фоумов, но ги има и оние на кои не им иде умот.
 
Г

Господ

Гостин
Најинтересните трансформации се дешаваат кога некој икс член се здобива со нов акаунт :icon_lol:
Иначе членовите најчесто трансформираат од latinica во кирилица после неколку месеци чланство :vozbud:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
За жал некои никад не се трансформираа... :/
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
И ја исто...си дебатирам,кулирам и пијам кафенце или да бидам попрецизен сите се еднакви нема фреди кругери,сејвин гајан и јена џејмсон членови/ки...барем за мене.

П.С Единствено аватаров на цитираниов кога го гледам ми иде...не се опишува...нееее фуфјј
да не спомна некој Фреди Кругер???
:salut:
 
S

smart ass

Гостин
Бегај бе таму ко мал ми беше страв од тебе ебати фацата изгорена трк на пластична:wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom