Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
А барем малку да се помачеше да ги прочиташ темите од овој подфорум?

Истата ваква е залепена горе, како важна!
 

DBG

Член од
26 март 2007
Мислења
212
Поени од реакции
6
BeerFest

Abe ima nekoj poima dali ke izlaga prodolzenieto na ovoj film "PotFest"
 

DBG

Член од
26 март 2007
Мислења
212
Поени од реакции
6
Tipcite se kraj na programata ushte da izleze prodolsenieto so pushenje marihuana...E toa ke bide prava komedija
 

[IH]

Imperator aka Makedon
Член од
16 април 2007
Мислења
142
Поени од реакции
0
DarkMan

Доколку некој го има гледано филмот DarkMan или има некој коментар нека пише.Кој знае од кај може да го симнам нека прати ПП.
 
T

The Blob

Гостин
Колку што знам има три дела од Даркмен. Првиот (и мене најглуп) дел беше со Лиам Нисон, а другите два беа со онај лошиот од Мумија (Арнолд Восло). Ги имам сите гледано, интересни филмчиња, ако барате забавен акционен научнофантастичен филм, без да обрнувате внимание на деталите, бидејќи филмовите имаат маани милион, од недоследности, до глупи и неиздржани моменти
 

DarkLord

Невиден малер
Член од
27 јануари 2007
Мислења
941
Поени од реакции
247
Луѓе изгледа дека овој дел на хари потер ке биде најдобриот за ова лето http://youtube.com/watch?v=MuNOayLCrrg еве ви линк ов 2риот траилер.Неможам да дочекам :tapp:
 

Шмизличка

Let the good things roll
Член од
11 мај 2007
Мислења
355
Поени од реакции
4
Пиратите од карибите

Луѓе ги глеате пиратите од карибите??? Како ви се свиѓа филмчето??? Еве слушам сеа третиот дел излегува мајов ама незнам точно кога...знаете вие? Ја искрено сум заљубена во филмов ама и во глумецот...ЏОНИ ДЕП ЦАР!!!
 

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Повеќе ми се свиѓаше првиот дел од филмот... вториот ја немаше некако таа содржина како првиот.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.646
Поени од реакции
13.103
Мислам дека тројката ќе излезе после 25 мај. Инаку филмот не е лош, Џони е закон!
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Resident Evil

Eden od najdobrite filmovi so gi imam gledano. Mnogu e dobar i interesen. Za nekoi mozebi ke bide strasen ama morate da go gledate. Ima dva dela a sg ke izleguva i tretiot pa da vidime so ke bide. Pisete vasi impresii od filmot
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Ги имам гледано! Стварно интересни филмови се тоа!

Мила Јовович ЗАКОН!
 
Член од
9 април 2007
Мислења
1.269
Поени од реакции
970
добар е,а посебно ако сте ја обожавале играта!
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Со rezident evil 2 (играта за sony playstation 2) се слични во тематика
Закон филм
 

HeRbEs

-WandereR-
Член од
21 јуни 2005
Мислења
766
Поени од реакции
272
Го имам гледано филмот и ептен ми е безврска незнам зашто ама тапа ми е.Ја ценам Мила Јовович како глумица и се тоа ама незнам филмот ми е мизерен.Зомбиња,тестови на Амбрела корп. итн сето тоа ми е смислено некако безвезе што знам.
 

Zic

Dragon Slayer
Член од
24 март 2007
Мислења
114
Поени од реакции
1
Закон филмче го имам гледано и е супер,дури е имав и играта за PS 1 и играта е закон.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom