Фетиш?

Член од
27 септември 2015
Мислења
50
Поени од реакции
42
femdom женска да ми наредува, зафркава, понижува, омаловажува...да сум и послушно како кученце под нозете во хулахопки или хеланки
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.724
Поени од реакции
1.482
Добра цицка и грицкање на брадавицата :icon_lol::vozbud:
 

r1ot

I O
Член од
25 април 2023
Мислења
40
Поени од реакции
34
ЛИГАВ ЦЕКЦ, МНОГУ ЛИГАВ
 
Член од
18 јули 2015
Мислења
20
Поени од реакции
15
Ako ima nekoja dominantna dama na koja i treba personalen rob i sluga neka mi pise. Imam iskustvo kako rob od pred 2 godini, bi pravel apsolutno se sto treba, cistenje, gotvenje, masiranje, kupuvanje, i se sto e po zelba na damata za mene ne bi bilo problem. Pisete mi vo poraka
 
Член од
6 февруари 2014
Мислења
1.010
Поени од реакции
865
Ako ima nekoja dominantna dama na koja i treba personalen rob i sluga neka mi pise. Imam iskustvo kako rob od pred 2 godini, bi pravel apsolutno se sto treba, cistenje, gotvenje, masiranje, kupuvanje, i se sto e po zelba na damata za mene ne bi bilo problem. Pisete mi vo poraka
Odi bre lecise
 
Член од
24 април 2010
Мислења
1.248
Поени од реакции
1.752
Ako ima nekoja dominantna dama na koja i treba personalen rob i sluga neka mi pise. Imam iskustvo kako rob od pred 2 godini, bi pravel apsolutno se sto treba, cistenje, gotvenje, masiranje, kupuvanje, i se sto e po zelba na damata za mene ne bi bilo problem. Pisete mi vo poraka
Daj be sto diskriminiras samo za dami, imam 5 kubika drva za cepenje ako se predomislis da sluzis i na dzentlmeni.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom