Фаталната Надица Богеска

Член од
27 април 2009
Мислења
177
Поени од реакции
22
Оставете го девојчето на раат.Барем се обидела нешто да направи во животот,да остави позади себе. А вие?? Ископлексирани деца кои по цел ден дремат на интернет и фаќаат сеири а не се гледаат првин себе си!
 
S

stefi

Гостин
Се обидела и не и успеало и сеа ќе ја реметиме, за другите шо ќе се обидуваат да не прават фатални грешки.
И мајка ми и стана фан :wink:
 
В

Вори

Гостин
Оставете го девојчето на раат.Барем се обидела нешто да направи во животот,да остави позади себе. А вие?? Ископлексирани деца кои по цел ден дремат на интернет и фаќаат сеири а не се гледаат првин себе си!
Да си ми жив и здрав..
Ааааааа ви го плесна од убајни..како не ви е срам,цел ден пред интернет,само фаќате сеири..барем се труди девојчето бе.Па што?
И се може..
Браво бе Бранко,ќе ти дадатм зелемко за ова сеа..:pos2:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Оставете го девојчето на раат.Барем се обидела нешто да направи во животот,да остави позади себе. А вие?? Ископлексирани деца кои по цел ден дремат на интернет и фаќаат сеири а не се гледаат првин себе си!
Ние седиме на интернет зашто знаеме дека никогаш нема да ја стигнеме вредноста која ја има Наде и затоа сеа ја хејтаме по форуми зашто тоа ни е најблиску до остварување на нашите животни желби да бидеме охридски пејачки во спот качени на глисер.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
177
Поени од реакции
22
Да си ми жив и здрав..
Ааааааа ви го плесна од убајни..како не ви е срам,цел ден пред интернет,само фаќате сеири..барем се труди девојчето бе.Па што?
И се може..
Браво бе Бранко,ќе ти дадатм зелемко за ова сеа..:pos2:
Ќе ти дадам и јас...

Ние седиме на интернет зашто знаеме дека никогаш нема да ја стигнеме вредноста која ја има Наде и затоа сеа ја хејтаме по форуми зашто тоа ни е најблиску до остварување на нашите животни желби да бидеме охридски пејачки во спот качени на глисер.
А не е така? Што кур ти има згрешено девојчето,па од уста да не ја вадиш? Кога ќе те видам тебе на интернет,па макар и на магаре качен?
 
S

stefi

Гостин
Ние седиме на интернет зашто знаеме дека никогаш нема да ја стигнеме вредноста која ја има Наде и затоа сеа ја хејтаме по форуми зашто тоа ни е најблиску до остварување на нашите животни желби да бидеме охридски пејачки во спот качени на глисер.
:pos2::pos2::pos2:
Браво
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Ќе ти дадам и јас...



А не е така? Што кур ти има згрешено девојчето,па од уста да не ја вадиш? Кога ќе те видам тебе на интернет,па макар и на магаре качен?
А од каде мера за успешност е тоа да се има спот на локална телевизија?
 
Член од
27 април 2009
Мислења
177
Поени од реакции
22
А од каде мера за успешност е тоа да се има спот на локална телевизија?
Ја не реков дека е успешна,само пробала да биде,ама не е.Ама тоа не значи дека сега треба душата да ја извадиме и 20 и кусур страници со нејзе мајтап да тераме,кога и ние не сме ништо подобри.
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
Ја не реков дека е успешна,само пробала да биде,ама не е.Ама тоа не значи дека сега треба душата да ја извадиме и 20 и кусур страници со нејзе мајтап да тераме,кога и ние не сме ништо подобри.
Ти ја немаш видено темата за ремет на фејсбук,пријатели и мајспејс профили, таму ќе го видиш дното шо го допира човековата простота.
 
S

stefi

Гостин
Ја не реков дека е успешна,само пробала да биде,ама не е.Ама тоа не значи дека сега треба душата да ја извадиме и 20 и кусур страници со нејзе мајтап да тераме,кога и ние не сме ништо подобри.
Збори за себе...
 
Член од
27 април 2009
Мислења
177
Поени од реакции
22
Ти ја немаш видено темата за ремет на фејсбук,пријатели и мајспејс профили, таму ќе го видиш дното шо го допира човековата простота.
Истите луѓе се тука и таму,така да јасно ми е.Само знам дека никој не заслужува такво понижување,без разлика што и да направил.
 
В

Вори

Гостин
Бранко,сега искрено без сарказам.
Што кој машки полов орган излегла да се бламира по интернетов бе?
Качена на глисер,брод што ли е тоа,има некоја песница која ти ги силува ушите,ружна е ко коњски курац,што сакаш повеќе?
Кога гледаш дека сите реметат една личност,придружи им се..
Не изигравај борец за човекови права..бла бла..
 
S

stefi

Гостин
А те боли.. А како ќе се осеќаш некој по цел ден да те навредува?
Очигледно не си ја слушнал песната, како ќе се осеќаш некој да ти нанесува таква болка на слухот?
и сите имаат право на свое мислење.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom