Фаталната Надица Богеска

Член од
27 април 2009
Мислења
177
Поени од реакции
22
Бранко,сега искрено без сарказам.
Што кој машки полов орган излегла да се бламира по интернетов бе?
Качена на глисер,брод што ли е тоа,има некоја песница која ти ги силува ушите,ружна е ко коњски курац,што сакаш повеќе?
Кога гледаш дека сите реметат една личност,придружи им се..
Не изигравај борец за човекови права..бла бла..
А ако сите се фрлат у Вардар ќе треба и јас? Не изигравам никаков борец,само веќе ме нервира овој претеризам.Песната не и е убава,таа е ружна,ама тоа не значи дека ние треба сега душата да ја извадиме! Па никој не не тера нити да ја гледаме нити да ја слушаме! Девојката ни нема ништо лошо направено за толку да ја понижувате!
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Бранко,сега искрено без сарказам.
Што кој машки полов орган излегла да се бламира по интернетов бе?
Качена на глисер,брод што ли е тоа,има некоја песница која ти ги силува ушите,ружна е ко коњски курац,што сакаш повеќе?
Кога гледаш дека сите реметат една личност,придружи им се..
Не изигравај борец за човекови права..бла бла..
Ок, може девојката нема талент, ама не значи дека ако вечината ја реметат, дека сите треба тоа да го прават. Ако некој во случајов branko_sk се одлучил да ја брани и не гледа ништо за ремет, нормално дека треба да си го брани својот став, а не да се придружува кон реметот. Не значи дека ако се пука сеир, сите треба да пукаат сеир.
И моментот за грдота... убавината е релативна, мислам дека не е во ред да се плука по нејзиниот изглед.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
177
Поени од реакции
22
Очигледно не си ја слушнал песната, како ќе се осеќаш некој да ти нанесува таква болка на слухот?
и сите имаат право на свое мислење.
Па не е таа крива.Криви се во ТВ што ја пуштаат,напаѓај ги нив.Она пробала,ама не успеала и јас не гледам ништо лошо во тоа.
 
S

stefi

Гостин
Ок, може девојката нема талент, ама не значи дека ако вечината ја реметат, дека сите треба тоа да го прават. Ако некој во случајов branko_sk се одлучил да ја брани и не гледа ништо за ремет, нормално дека треба да си го брани својот став, а не да се придружува кон реметот. Не значи дека ако се пука сеир, сите треба да пукаат сеир.
И моментот за грдота... убавината е релативна, мислам дека не е во ред да се плука по нејзиниот изглед.
Не за џабе е темава у чек дис аут, за ремет...
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Не за џабе е темава у чек дис аут, за ремет...
Па што има тоа врска, не се што е во ЧДА е смешно. Мене многу малку работи поставени во овој подфорум ми биле смешни. Ок е да се зезаме за песната, да, ужасна е, ама да одиме лично против девојчето и да се збори колку е ружна е претерано.
 
S

stefi

Гостин
Па што има тоа врска, не се што е во ЧДА е смешно. Мене многу малку работи поставени во овој подфорум ми биле смешни. Ок е да се зезаме за песната, да, ужасна е, ама да одиме лично против девојчето и да се збори колку е ружна е претерано.
Се согласувам за ова блодираното, јас стриктно за песната зборам.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
177
Поени од реакции
22
Значи во денешно време сите мозе пеачи да станеме?
Пробај,кој ти брани? За проба пари не земаат:))) A уште колку ги има такви како Надица на нашава естрада па гледам никој не ги закача.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Се согласувам за ова блодираното, јас стриктно за песната зборам.
Па ок е за песната, не реков ништо за тоа... и мене ми е смешна и јас се зезам и ја пејам и се газиме од смеење, нема проблем, ама ме револтира да гледам работи како тоа некој да си земе за право да збори за нечиј изглед, никој од нас не е совршен, не можеме сите да бидеме ко модели и манекенки... На темава имаше и доста непотребен ремет, што не ни го сврстувам во таа категорија, зошто тоа е веќе вреѓање.
 
S

stefi

Гостин
Пробај,кој ти брани? За проба пари не земаат:))) A уште колку ги има такви како Надица на нашава естрада па гледам никој не ги закача.
Па да има, ама требало да ја спремат на ова ако толку сакала да биде пеачка.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
177
Поени од реакции
22
Па да има, ама требало да ја спремат на ова ако толку сакала да биде пеачка.
На кое? На најдолни навреди? Јас стварно не знам што ви згреши толку девојчето? А да имаше силиконски цицки и газе ќе беше ок,без разлика колку и да незнае да пее.
 
S

stefi

Гостин
На кое? На најдолни навреди? Јас стварно не знам што ви згреши толку девојчето? А да имаше силиконски цицки и газе ќе беше ок,без разлика колку и да незнае да пее.
Зборам за себе сеа, најдолни навреди за гласот и за спотот да, за изгледот не затоа што е релативен.
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.901
Поени од реакции
23.296
Сигурно се работи за некаква Неслатка шала
Надица девојка на Сајко од операција триумф

Па нормално страницава е за забенција, можеш место името на Надица да си го пишеш твоето
Има доле на крај "Направи своју причу" , a тој што ја праел приказнава и го згрешил презимето. Надица Богевска пишува :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom