Фан клуб: Струмица

Член од
18 јули 2007
Мислења
71
Поени од реакции
0
tim4e koj ti e kurac be da te ebam prasav so se sluci so niv kaj ke igraat i nemoj mnogu da jades gomna zs ke ti ebam se so ti dise KAPIRAS
aj gitla sea i u idnina ne se zanesuvaj mnogu
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
tim4e koj ti e kurac be da te ebam prasav so se sluci so niv kaj ke igraat i nemoj mnogu da jades gomna zs ke ti ebam se so ti dise KAPIRAS
aj gitla sea i u idnina ne se zanesuvaj mnogu
Mu rekov i ja.Ne mu zameruj iznerviran bil od ovie od F.A nesto se karaa.Se sekavam na tvoeto prasanje i ja ke ti odgovaoram. K.K. Strumica ostana bes sponzor.Tasovski i Sokolov kako edinstvenite od onie koi sto se po bitni da cekaat da dojde mini preodniot rok za da mozat da ja smenat sredinata.Sekako dokolku se resat da ostanat vo Makedonija.Dokolku se resat za stranstvo togas mozat vo sekoe vreme.Za Darko Sokolov ima ponuda od Feni Industri i edna ponuda od germanska ekipa a pak za Dimce Tasovski zainteresiran e Fersped Rabotnicki...pozdrav
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
tim4e koj ti e kurac be da te ebam prasav so se sluci so niv kaj ke igraat i nemoj mnogu da jades gomna zs ke ti ebam se so ti dise KAPIRAS
aj gitla sea i u idnina ne se zanesuvaj mnogu
е де бре мислаш којзнаа шо ти кажах испцијах ли те шо се нервираш толко мислаш, уживи :toe:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
tim4e koj ti e kurac be da te ebam prasav so se sluci so niv kaj ke igraat i nemoj mnogu da jades gomna zs ke ti ebam se so ti dise KAPIRAS
aj gitla sea i u idnina ne se zanesuvaj mnogu


брат4е затни муцката ... тим4ето беше изнервиран од тие од фа и затава тк ти пиша и ти се извини и шо сакаш др ја и атанасе ти кажа у врско со спонзоро
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
за екипа ке има ама дали ке е јака и слаба остануваме да видиме пред некој ден заев и панајото се седеле заедно у елизабет мош ке биде нешто
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
тк ми кажаа а дали е точно незнам :smir:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Пак те лажал некој...:pos2::pos2:
од дека знаас па ти мош гее видел детто (или така си кажува):pos2:
да се надеваме оти ке биде несто ај белким барем МЗТ да ги тепаме а од другита ако сака од сите да губаме оти ного ме нервират да им е....а зшо да го лажал некој ај ти кажи ако знааш нешто па
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
од дека знаас па ти мош гее видел детто (или така си кажува):pos2:
да се надеваме оти ке биде несто ај белким барем МЗТ да ги тепаме а од другита ако сака од сите да губаме оти ного ме нервират да им е....а зшо да го лажал некој ај ти кажи ако знааш нешто па
Размисли пред да напишаш нешто:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom