Фан клуб: Струмица

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Ajde be ima vreme do sabota,ama vo kolko moze da igrame...6,6:30...
P.S Mora da im vratime za toa sto izgubivme vo Skopje,20 ne i begat !!!:smir:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
ic nemaaat sreca MZT FON INIVERZITETOT SKOPJE bidejci i 2 te prvi utakmici ce gi zagubat a na 2 rata utakmica ce zagubat so golema razlika
Jas pa mislam deka,prvata ke izgubat mnogu poveke od vtorata:helou: :helou: :helou: .Na nas ni dolzat ej!
P.S Latovic ke gi posere,slusejte mi zboro...Zapamtejte go tava :helou: :helou:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
So Dusa go cekam datumot 1.03 da vi vratime za dvata poraza...So 20 kosa razlika:smir:
ДВАТА ПОРАЗА! Шо убаво го кажа воа. Ммммммм. Леле коа ќе се потсетам на тие моменти душата ми се исполнува со задоволство. Посебно тројката на Прековиќ у Кавадарци нема да ја заборавам. Уф уф уф. Фала Христов шо ме потсети вака да не мислам толку на поразот од Лукоил:smir:
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Da da i mene mi e nogu milo isto kako i tebe i 3 ka ta na Prekovic nema da a zaboravam nikogas i izrazot na licata na kosarkarote na Strumica i doma i vo gosti :pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Nisto,gODHEAD...Ama i na mene ke mi e mnogu milo na 1.03 koga ke izgubate 20 razlika:toe: :pos2: ...
P.S ne provociram,nejkam da se karam!...
 
V

Viktoranius

Гостин
Da da i mene mi e nogu milo isto kako i tebe i 3 ka ta na Prekovic nema da a zaboravam nikogas i izrazot na licata na kosarkarote na Strumica i doma i vo gosti :pos2: :pos2: :pos2:

Кога бевте во гости неможевте да им ги видете лицата, оти ве измакнаа 5 минути пред крај, ако не ве измакнаа, па после главите ќе ви ги измакнаа.:vozbud:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
De be Dimitar osti gi sega,imaat pravo da se raduvaat,ama mislam deka radosta ke i trae uste 1 mesec i 4-5 dena:pos2: ...Ko ke gi izduume 20 razlika tuka u Sr ...:smir:
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
nie ne gubime od vas kamoli pak so 20 razlika nema sansi nego aj ce pocekame us 1 mesec pa ce vidime sega za sega nie sme tia koi treba da se raduvame i se raduvame:pos2: :pos2:
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Кога бевте во гости неможевте да им ги видете лицата, оти ве измакнаа 5 минути пред крај, ако не ве измакнаа, па после главите ќе ви ги измакнаа.:vozbud:
Pa neznam dali ce ni gi izmknea glavite ili nes slicno i ako imas nes po pametno da kazis kazi ako ne ne provociraj samo da se karame jasno sega za sega nie sme 1 i ic k__r ne ne bole jasno:pos2: :pos2: :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom