Фан клуб: Струмица

V

Viktoranius

Гостин
Стига бе не се карајте, кој ќе освои тој, ќе видиме на крајот на сезоната.
 
Член од
29 јануари 2008
Мислења
202
Поени од реакции
0
|||

Стига бе не се карајте, кој ќе освои тој, ќе видиме на крајот на сезоната.
Море братче секако дека ни (фени) ке бидиме први. Тоа од месечината се гледа!!! Не го нервирајте Мики, он ми е другарче.
:baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Море братче секако дека ни (фени) ке бидиме први. Тоа од месечината се гледа!!! Не го нервирајте Мики, он ми е другарче.
:baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:
:tapp: :tapp: :tapp: :tapp: :tapp: Aha be se gleda od Pluton,deka vie ke ste sampioni sto se sekiras !...:helou: :helou: :helou:
 

Lazarov

К.К Струмица
Член од
9 декември 2007
Мислења
848
Поени од реакции
64
Море братче секако дека ни (фени) ке бидиме први. Тоа од месечината се гледа!!! Не го нервирајте Мики, он ми е другарче.
:baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:

Ne zboruvaj predvreme zosto ako izdisite da ne ve terame vo KLANICATA :pos2::pos2:
 
Член од
29 јануари 2008
Мислења
202
Поени од реакции
0
Ne zboruvaj predvreme zosto ako izdisite da ne ve terame vo KLANICATA :pos2::pos2:
Ти си очигледно пореметен, само за грешници навиваш, ни струмица ни manchester не ги бива. FENI ке бидат појаки од струмица, а ARSENAL од manchester.
И за тоа :pusk:.
 
Член од
29 јануари 2008
Мислења
202
Поени од реакции
0
Шо бре боже, да не мислите дека со тиа тим шо го имате ке не победите???
Кажете им првен на сите играчи дека после утакмица или тренинг треба да се истушират. Или пак вашиот тим нема пари да си дозволе таков луксуз.:uvo:
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
More edinica koj si ti i kolku god si i ako ne znais da pisis nes ne pisi ili ako sakas da pisis nes pisi samo za feni ne za Arsenal Mancester jasno
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Pa drugar4e mi e, ama ne me znae koj sum. I ne mu kazuvam :) hehehe
neka te kopka:salut:
Ok samo ne pisi gluposti pisi nes vo vrska so forumot a ne nes za fudbal i ne gi vregaj deckite oni sakat da bidat prvaci ama ne mozat da bidat i za toa se nogu nervozni i ostaj gi neka go docekat 1.03 pa da vidime so ce kazat posle ok ok
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Па и на 1.03 да изгубаме знаеш дека пак може да бидеме шампиони и дека нема да биде 1 : 0 за вас во разигрувањето за титулата ако мегусебни дуели сме 4 : 0 така да се не значи ништо овај пораз од вас , ако го изгубаме што не верувам бидејки во кавадарци на срека во струмица пак на крај водевме и 10 разлика . .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom