Фан клуб: Струмица

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Богоев ме изненадува колку напредуваше минатата и оваа година за плеимеикер сигурно ни фали за да го одмара на Богоев Мираковски ако доагаше требаше да дојде на почетокот на сезоната сега не знам колку ке е добро решение
Инаку Ангелакис ја напуштил Струмица
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Aj честито победа :), a кучињата нека лаат! :vozbud:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
lele kolku mi e merak sto izgubija pederive, ne radi drugo i oni i nie imame po 4 porazi :vozbud: ke bide vo vrotnik derbi na dnoto :pos2:
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Сине јас знам дека не ви треба, дека Тимба е ѕвер, ама резервен плеј? Мене ми одговоара вака да заврши, несакав да ја пуштат, вака може и Работнички да не влезе во први 6

"СИНЕ" Резервен плеј Дарко Соколов ...
 

VaZzilL

Сантино Џеновезе
Член од
23 април 2007
Мислења
921
Поени од реакции
39
Одлична игра на Струмица. Да се надеваме дека вака ќе играме и во вторник (само малку посмирено и помотивирано).
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
lele kolku mi e merak sto izgubija pederive, ne radi drugo i oni i nie imame po 4 porazi :vozbud: ke bide vo vrotnik derbi na dnoto :pos2:
Vtoraaaa titulaaaa alea vtora titulaaaa :)
FERSPED 66-80 STRUMICA
Da kazam iskreno vo vtornik navivam za vas odnosno za mzt , se nadevam deka ke gi pobedite :wink: pozz
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.346
Честитки за Струмица, изиграа одлично, рутински создадоа предност, недостижна за еден ваков Работнички, кој е далеку од она што би требало да биде според теретот на името кое го носи.
Одиме понатаму...
Русите се објективно неколку класи посилни од нас. Мене би ме радувал некој тесен пораз дома, во солидно издание на Струмица.
Се разбира, навивам за Струмица, но да бидеме реални...далеку сме.
За домашното првенство ќе дискутираме потоа.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.346
Ниту Мираковски, ниту било кој ќе доаѓа во Струмица за натпреварите против Русите!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom