Фан клуб: Струмица

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.346
Секако се спонзорите од субсахарско потекло, ама Алфа банка не е...Кои се...не се ни замарам со тоа. Нека има кошарка!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Од Грција се спонзорите:helou:....Јас знам дека ќе се повеќе не еден,ама тоа и не ме интерсире почнавме да градиме еќипа а кој ќе дава пари,алал нека му е и господ нека му даде многу здравје:pos2::pos2:(па што сака нека е човекот)...
Важно знам дека повторно ќе се радувам на победи,тоа го знам-а тоа ме прави најсреќен човек кога ќе победи Струмица:toe::helou:
 
Член од
8 март 2008
Мислења
19
Поени од реакции
0
Од Грција се спонзорите:helou:....Јас знам дека ќе се повеќе не еден,ама тоа и не ме интерсире почнавме да градиме еќипа а кој ќе дава пари,алал нека му е и господ нека му даде многу здравје:pos2::pos2:(па што сака нека е човекот)...
Важно знам дека повторно ќе се радувам на победи,тоа го знам-а тоа ме прави најсреќен човек кога ќе победи Струмица:toe::helou:
me 2
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Од Грција се спонзорите:helou:....Јас знам дека ќе се повеќе не еден,ама тоа и не ме интерсире почнавме да градиме еќипа а кој ќе дава пари,алал нека му е и господ нека му даде многу здравје:pos2::pos2:(па што сака нека е човекот)...
Важно знам дека повторно ќе се радувам на победи,тоа го знам-а тоа ме прави најсреќен човек кога ќе победи Струмица:toe::helou:
Стварно кој ќе дава пари алал да му е, Господ нека му дава здравје, ама и повеќе заработувачка, сваќаш ако има повеќе за него ќе има и за клубо. :smir:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Плејо кее ного добар ке видате..само да дојде.:)
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.346
Тимчо, ај не повторувај едно исто по сто пати!
Ако некој знае и ако сака, ќе напише тука.
Нов си тука, ќе се научиш како одат работите...
Чисто добронамерно.
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Тимчо, ај не повторувај едно исто по сто пати!
Ако некој знае и ако сака, ќе напише тука.
Нов си тука, ќе се научиш како одат работите...
Чисто добронамерно.
ne poctoruvam isto geska su pretisnal izgleda za tava (izvinejte):helou::helou::helou:
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
tim4e бидејки си нов барем ај да ги научиш правилата на форумов се пишува КИРИЛИЦА со наши букви а не со латински Позз:salut::helou:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
tim4e бидејки си нов барем ај да ги научиш правилата на форумов се пишува КИРИЛИЦА со наши букви а не со латински Позз:salut::helou:
ок как ке кажете така нека биде .. и знаа ли некој нес ново позззззззз:helou:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Секако се спонзорите од субсахарско потекло, ама Алфа банка не е...Кои се...не се ни замарам со тоа. Нека има кошарка!
На мене некој од форумо ми кажа оти е Алфа Банка, мислам дека калпазано Демонце14 беше, не ми текнува саа.. А за кошарка ако треба и Заев, Цветков нек играт јас ќе одам да гледам, макар и со 5 играча да сме, как Маврово лани ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom