Фан клуб: Струмица

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Има ли некој информации што ќе биде на дневен ред на денешната седница на клубовите од првата лига...
 
V

Viktoranius

Гостин
Аман за ден-два..ама тоа нема врска со вашите клубови така да незнам колку вас ќе ве засега...
Барем наговести за што станува збор, за играчки кадар за што е работата ?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Не ми требаат усвојување заклучоци од минати седници..и усвојување на дневни редови..ми требаат точките по кои ќе се дискутира..или барем шпекулација некоја..знам оти ќе биде жешко..
 
Член од
7 февруари 2005
Мислења
688
Поени од реакции
76
Почнан сум од дамна ама саа нешто немам шо да праам и си пишам по форуме...
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ај ако сакате да си праате мубет..имате мсн..и остала боранија..тука се дискутира за кошарка
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
22
Поени од реакции
1
Абе струмичани ве заламам ама таа е што да се праи и мене ми е криво што ве натепаа ама барем не плачите да бевте по сложни немасе така да помините а не ви го тепаат другарчетоа вие стоите.СРАМОТА поз од лозари, и да знаите ако си мислите дека сте подобри занас сте нула.
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
хахаха , вие во што сте подобри бе сељаци ? Немате една бакла запалено , немате едно знаме како што треба , немате транспаренти какви што треба ... 50 души сте , ај кажи ми по што сте најдобри ?
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Абе струмичани ве заламам ама таа е што да се праи и мене ми е криво што ве натепаа ама барем не плачите да бевте по сложни немасе така да помините а не ви го тепаат другарчетоа вие стоите.СРАМОТА поз од лозари, и да знаите ако си мислите дека сте подобри занас сте нула.
хахаха , вие во што сте подобри бе сељаци ? Немате една бакла запалено , немате едно знаме како што треба , немате транспаренти какви што треба ... 50 души сте , ај кажи ми по што сте најдобри ?
Тоа што вика дека се подобри од вас, не го прави најдобри (тешко дека се подобри од вас)...или па вие се сметате за најдобри, па секоја претпоставка дека е некој подобар од вас го прави него најдобар?
 
Член од
7 февруари 2005
Мислења
688
Поени од реакции
76
Ти шо нешто филозоф ли сакаш да изиграваш..Епа не ти успеа
 

DarkWalker

Think globaly , Act Localy!!!
Член од
4 февруари 2006
Мислења
1.209
Поени од реакции
70
Тоа што вика дека се подобри од вас, не го прави најдобри (тешко дека се подобри од вас)...или па вие се сметате за најдобри, па секоја претпоставка дека е некој подобар од вас го прави него најдобар?
Јас никогаш не реков дека сме најдобри , а не сум се ни споредувал со никоја група , едновставно сакам сите да си гледаме за себе , и сакам сите групи у мк да се јаки , и на секоја утакмица каде и да се оди да има ривалство , а некој како лозари да ми изиграваат манги тука тоа ме нервира , ништо немат направено а се прават најдобри ... тоа ме нервира , а инаку несакам споредби со никој . Ние што си правиме си правиме за нас и не не интересира дали другите го сакат тоа или не . Или дали сме подобри од некој или не , тоа не е толку важно , важно е да работиме и да одиме напред и да се подобруваме што е можно повеке . ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom