Фан клуб: Струмица

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Сега да му одржиме и на Амак една добра лекција па да видат кој е правиот ШАМПИОН!!!:helou:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
da da uste na AMAK i da se znae koj e SAMPION ehehhehe ama prvin kupot da se osvooo hehehehee
 

Mr.HyPNoTiC

UnTraceable Guest!
Член од
13 ноември 2007
Мислења
1.450
Поени од реакции
239
Абе или купот или плејофот е наш , како што кажах одаме на 2-те ... Нема шала :helou:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
atakuvame i na kupo i na ligata ama 1dno mora da se asvoo , a zaso ne i dvete:D:D


STRUMICA SAMPIONI
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
da se sto moze da se osvoi ke go osvoime:D: eheHEHE


MZT-STRUMICA 85-135 masini sme



STRUMICA SAMPIONI
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Сакам и јас и куп и првенство, ама има уште многу.
За купот ако нема некои глупости како судии на пр. различни притисоци, или нешто непредвидено, финалето ќе биде Струмица - ФЕНИ.
За првенството...
Има уште да се игра, најверојатно ќе бидеме втори, па пак финале со ФЕНИ (најверојатно).
И тука важи истото како и за Купот. Притисоци, падови на форма, тактика која Јоцо треба да ја измисли и употреби. Не дај боже повреди и сл.
Реално, ФЕНИ и Струмица се фаворити за титула.
Струмица е во предност. ФЕНИ е тој што брка титула, понеискусна екипа, за разлика од Струмица која веќе во скоро ист состав освои првенство, и е посилна од лани, и е поквалитетна од ФЕНИ.
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
da ima uste da se igre ima uste mnogu do krajo na sezonata ,feni ni begat samo 2 boda treba da gi stigname za da sme prvi , feni nema se da tepat i oni ke izgubat hehehe STRUMICA SAMPION
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Сакам и јас и куп и првенство, ама има уште многу.
За купот ако нема некои глупости како судии на пр. различни притисоци, или нешто непредвидено, финалето ќе биде Струмица - ФЕНИ.
За првенството...
Има уште да се игра, најверојатно ќе бидеме втори, па пак финале со ФЕНИ (најверојатно).
И тука важи истото како и за Купот. Притисоци, падови на форма, тактика која Јоцо треба да ја измисли и употреби. Не дај боже повреди и сл.
Реално, ФЕНИ и Струмица се фаворити за титула.
Струмица е во предност. ФЕНИ е тој што брка титула, понеискусна екипа, за разлика од Струмица која веќе во скоро ист состав освои првенство, и е посилна од лани, и е поквалитетна од ФЕНИ.
Конечно нешто јас и ти да се согласиме.Јас би бил за во финалето купот,судиите од страна:toe: Ке суди ЗЛАТЕВСКИ и пак ке ни го ебе мамето е дури тогаш не со шише ке го мавам со....:smir:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
da ima uste da se igre ima uste mnogu do krajo na sezonata ,feni ni begat samo 2 boda treba da gi stigname za da sme prvi , feni nema se da tepat i oni ke izgubat hehehe STRUMICA SAMPION
Не,не Фени ни бега 2 победи!Треба да ги победиме во Кавадарци,и плус да изгубат од некого.Јас мислам дека ке изгубат во Скопје,од Работнички.Не мислам сигурен сум !
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
tuka se i mzt,pelister,amak i fersped a na krajta i nie treba da gi pobedime vo kavadarci
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
nemam lozje be Tikvar i prestani da VREGAS.gledaj si go mzt kako gubi i ne lafi nogu.
Шо бе и и ти па да не се срамиш тоа што имаме лозје јас еве ќе кажам имам 15 декара лозје и сега ако го имам и сум глуп и малоумен ај молим те де не се срами ич од тоа што си како мене на пример нема што да се срамиме од тоа ние од тоа живееме и што е тука е ај поздрав и остај ги дечкиве се нензаат од кај му фуре после поразот занм како им е ама и они треба да се контролират со своите постови ај поздрав..
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Конечно нешто јас и ти да се согласиме.Јас би бил за во финалето купот,судиите од страна:toe: Ке суди ЗЛАТЕВСКИ и пак ке ни го ебе мамето е дури тогаш не со шише ке го мавам со....:smir:
Многу јасно дека ќе се согласиме кога работите се гледаат реално, кога за момент настрана ќе оставиме навивачките страсти, а со тоа и пристрасноста, и не се дискутира супериорно и навивачки.
Со `рѓосан копач ќе го маваш?

Шо бе и и ти па да не се срамиш тоа што имаме лозје јас еве ќе кажам имам 15 декара лозје и сега ако го имам и сум глуп и малоумен ај молим те де не се срами ич од тоа што си како мене на пример нема што да се срамиме од тоа ние од тоа живееме и што е тука е ај поздрав и остај ги дечкиве се нензаат од кај му фуре после поразот занм како им е ама и они треба да се контролират со своите постови ај поздрав..
Лозјето е најблагородна култура, и збор повеќе да не сум слушнал!
Никој не треба да се срами од тоа што е, а најмалку чесниот човек кој живее од земјоделие.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom