Фан клуб: Струмица

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Струмица ќе поднесе жалба и до УО на КФМ, па во скоро време ќе видиме дали Пуповиќ ќе игра или не..уште не е готово..сепак останува фактот оти на некој не му се допаѓа да го имаме во тимот со Фени...
Ke go pobedime Pelister-Feni,makar i bez Pupovic ke vidis!!!:wink: :wink:
Atmosferata sega e na visoko nivo,imav prilika da gledam trening snosti,site treniraat zaedno site se drugari,nema skareni i nesto slicno...:helou: Na Pelister ne mu bega 10-15:smir: :toe:
P.S A za dali nekoj mu prece,ne me interesira toa,i jas mislev deka se greska lugeto vo KFM,ili deka namerno e napraveno taka:nesum: ...No imav prilika da ja gledam snimkata,sto ustvari pravi Pupovic,i spored mene kaznata mu e zasluzena,treba da bideme blagodarni sto ne dobil poveke...:toe:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Латовиќ одлично се снаоѓа под кошевите,..го докажа тоа неколку пати..(двапати со Работнички ) Моментално е еден од најдобрите поединци на Струмица...плус имаме и втор центар..каков таков..мора да си ја заработи платата.. А многу е важна и тактиката
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
grujic?mislam deka ce se posere so srki,a za latovic moze da se drze on so nego
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Можеби ќе настапи со пелени...:vozbud: ...Не мора да значи...Ќе ги видиме на дело...
 
V

Viktoranius

Гостин
Мислам оти ќе има пренос. За натпреварот мора да победиме ако сакаме да останеме во конкуренција за 1 место.
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
1.482
Поени од реакции
22
Latovic e masina be.So Stankovic tolko ? Grujic ke mu go pustime ke mu izvade dzero:):)
p.s. Interesna ke bide taa utakmica
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Ќе нема пренос од вашиот дуел туку ќе се пренесува дуелот во Кавадарци помеѓу Фени и Фершпед ви 18-30 минути на собранискиот канал на МТВ..Тешко ќе ви биде во Битола јака публика голема психолошка оптередба да победите и на сета таа проблем под обрачите..Да кажам во врска со Пуповиќ немојте да обвинувате никој од КФМ за инцидентот човекот заслужил за казната а тоа си го призна и Столе а не неможете на магарето на самарот..
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Да бидеме реални натпреварот во Битола ќе биде едно од најтешките гостувања на Струмица..Битола е еден од најжешките терени во Македонија, а и екипата на Пелистер во вториот дел на лигата е веднаш зад Фени по бројот на победите..
Победата е императив..потребна ни е не само за да го одржиме чекорот со Фени туку и за да стекнеме психолошка предност..имаме тежок распоред...ни следува Фени на домашен терен а потоа и МЗТ во Скопје а таму е се возможно...
Се надевам дека ќе победиме, ама не треба за тоа да зборувате како да одиме на екскурзија..ќе биде многу тешко..
 
V

Viktoranius

Гостин
Е нема грешка, се Фени ќе ја дават пренос, ебати мтв ебати.
Фени оваа сезона ја даваа 3-4 пати пренос, а Струмица ниту еднаш.
За Пупович не е заслужена казната, КФМ сакат да не оштетат мамето нивно да го арчим.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Е нема грешка, се Фени ќе ја дават пренос, ебати мтв ебати.
Фени оваа сезона ја даваа 3-4 пати пренос, а Струмица ниту еднаш.
За Пупович не е заслужена казната, КФМ сакат да не оштетат мамето нивно да го арчим.
Ne se sekiraj,jas ke ja gledam utakmicata tamu,i ke ti se javam...Ke ti go kazam rezultatot:smir:
P.S Dimitar kaznata na Pupovic e poveke od zasluzena,ja gledav snimkata...Ne da me svatas snimkata na nasata programa tuku,kako e snimeno kako Pupovic dade da go isprovocira Bojan Atanasovski:nesvest: :nesvest: :nesvest:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Е нема грешка, се Фени ќе ја дават пренос, ебати мтв ебати.
Фени оваа сезона ја даваа 3-4 пати пренос, а Струмица ниту еднаш.
За Пупович не е заслужена казната, КФМ сакат да не оштетат мамето нивно да го арчим.
Фени во оваа полусезона го даваа само еднаш и тоа на натпреварот со Пелистер изминатиот викенд ако сакаш да знаеш..
Како сите признаваат дека е заслужена казната само ти се буниш а тоа дека ве мрази некој од КФМ ај молим те немој со такви работи неможе да биде наместено кога се се работи компјутерски делегирање на судии така да никој не ви е крив барем јас така мислам а Пуповиќ ако си толку сигурен де те молам дај некоја снимка клип и што и да било да видиме дали стварно е прав човекот а ваков муабет празен можеме до утре да си правиме.. ЧИТАЈ ДОБРО ПРВЕН
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Фени во оваа полусезона го даваа само еднаш и тоа на натпреварот со Пелистер изминатиот викенд ако сакаш да знаеш..
Како сите признаваат дека е заслужена казната само ти се буниш а тоа дека ве мрази некој од КФМ ај молим те немој со такви работи неможе да биде наместено кога се се работи компјутерски делегирање на судии така да никој не ви е крив барем јас така мислам а Пуповиќ ако си толку сигурен де те молам дај некоја снимка клип и што и да било да видиме дали стварно е прав човекот а ваков муабет празен можеме до утре да си правиме..
Kolko si siguren deka ednas go davaa?A Protiv Rabotnicki vo Kavadraci?Koga vi se skrsi tablata:nesvest: :nesvest: ....A Mzt-:-Feni?Daj ne se pravi na 3 ipol:toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom