Фан клуб: Струмица

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
aj aj te molam smiri se malce ne se pali 30 dusi ste kaj i da idete ke go jadete (BOLJE ZDRAVJE)
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
да да пола играци од семки а кај се парите од соковите ај кажи ми??:pos2: :pos2:
 
Член од
8 септември 2007
Мислења
335
Поени од реакции
1
У колку саатот играт... преги забравих да го питам на Драго у колку саато е утакмицата? и дали ќе дават на ТВ? ... Пошто не ми е у план да одам, а кога ќе кажам дека не одам барем си стојам на зборот :)
по се изгледа слабо си стоеше на зборот
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Zosto gi izbrkavte Lozari na krajot ne im dadovte da navivaat na prodolzenieto. Ako, sami si izgubivte, sami sedete si
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
ипак мора да има мотив за играчите да играат и понатаму добро,а тој мотив е парите...без пари нишо како што можеме да видиме.....од досега прикажаното и од мзт а и од нашиот ни работнички оваа сезона:kajg: :kajg:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
ипак мора да има мотив за играчите да играат и понатаму добро,а тој мотив е парите...без пари нишо како што можеме да видиме.....од досега прикажаното и од мзт а и од нашиот ни работнички оваа сезона:kajg: :kajg:
bogami ako kaj nas ne se desi nekoj prelom na polu sezona ke bide interesno , za kaj vas neznam ama slusnav deka i ne taka los sponzor ke vi doaga luk oil :helou:
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
паааа не се знае уште ама ќе биде топ ако дојдеее:vozbud: а слушам нешо и кај вас ке имало бојкот?????
 
V

Viktoranius

Гостин
Zosto gi izbrkavte Lozari na krajot ne im dadovte da navivaat na prodolzenieto. Ako, sami si izgubivte, sami sedete si
Братко, ние не ги избркавме Лозари. Полицијата ги извади на нив оти ако не ги извадеше први немаше ни да си дојдат до дома. Разбираш ли сега?

Абе Цирко и Аеродромка си имате теми таму за МЗТ и за Работнички правете муабет таму, ова е тема за Струмица.
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
паааа не се знае уште ама ќе биде топ ако дојдеее:vozbud: а слушам нешо и кај вас ке имало бојкот?????
ne vcera na sostanok se dogovorivme deka nema da bojkotirame ama nema navivanje za igraci, aplauz za kos , na kucanje , na trojki , prekinavme sekakava komunikacija so niv . ke im izvadime dvee- tri paroli pa ke cekame polusezona e od polusezona ke vidime sto ke se desava , ako ne napravat tim ke im stavime kataci na vrata i ke go raspagame klubot !!! nema treto sto da se pravi , taka bar cela liga ke se raspadne:toe:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
izvini cirko molim te vrati mi ili na mzt ili na rabotnicki srtumicani se mnogu losi da ne se karame
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
да да и ја така нешо слуснав дека ке сте навивале за тимот, а не за играчите
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Штета за поразот..но мора да се признае дека Фени беше подобра екипа,беа поконцентрирани на натпреварот,за разлика од Струмица..ама има уште многу да се игра, долго е првенството...една битка не ја прави војната..одиме понатаму.
МЗТ е на ред...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom