Фан клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
12 јуни 2011
Мислења
551
Поени од реакции
297
Не бидете ко фановине од барса шо навиваат за барса само ко че биди ел класико. ( 98% е така барем во градов мој, најозбилно )
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.462
Поени од реакции
13.942
Да се самоцитирам.

Дај Роналдо нека одјеби веќе со слободниве. Ем гледа дека не оди ем упорно форсира. Или нека проигра нешто да не губат без веза топки или нека му даде на некој друг да шутира. Има одлични шутери во тимот само што поради него не може да се докажат.
Ако го изведеше Роналдо слободниот сега резултатот ќе беше 1 - 1.
 
Член од
12 јуни 2011
Мислења
551
Поени од реакции
297
Ајде сега полнете 3 страни со ТООО, ЗВЕРОВИ, НАЈЈАКИ, РОНАЛДО,ИГУАИН, КАКОВ ПОТЕГ, КАКВО МАДЕ.
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Фала богу да ви ебам идиотите Роналдо да ги врати сите пари!!!
 

Drettica

Graxhanin of Severstan
Член од
24 ноември 2008
Мислења
12.625
Поени од реакции
14.931
Иако водат ...пак се дрва. Преодна оценка само Кака и Озил.

Иначе центаршутевите на Рамос :pos:
Корнерите :tapp:
Слободните на Роналдо :sick:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Нека умрат сите до еден почнуваќи од Роналдо завршувајки до Мурињо племето да и го ебам!!!!!!!!
Абе кретену, нервозата што не ти иде со спортската истреси ја на друго место, не овде да јадеш гомна. Ебате дегенот!
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.462
Поени од реакции
13.942
Да не беше оној гол во 15 секунда, гарант тука сите ќе бевте задоволни од играта. Сплет на околности јебига, уште не почнати го примивме. А и зошто да не се биде задоволен, кога имавме иницијатива, шанси, во 10 минута чиста ситуација на Игуаин му судат офсајд, после тоа три на еден прават фаул ни картон за овие ни ништо. После тоа имавме уште неколку солидни шанси за гол.

Конечно малку трчање борба и желба за победа. Браво и за Мурињо за измената. Не верувам дека Ваљекано ќе имаат сила да изиграат и во второ пак едно вакво темпо, сега треба само со уште 2-3 гола лесно да го приведеме натпреварот кон крајот, и да влезиме во нова низа на победи.

Hala Madrid !
 

VENOM

تعيش حياتك بالطريقة التي
Член од
5 октомври 2008
Мислења
1.664
Поени од реакции
535
Доста критики за сите кога единствениот што треба да се критикува беше заменет на време ... крај на муабетот :pos:
Играта е многу подобра за разлика од првите 30 минути... очекувајте уште голови во второ( во мрежата на Рајо) (y)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom