Фан клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.697
кое такво па со стримовиве, еден асален нема, кој не работи, кој кочи... овој од адтхе блед ко Владо Илиевски е...
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
истата приказна секоја година,една утакмица ќе се испукаме следната катастрофално играме...и после сме ја изгубиле титулата!!
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.436
Поени од реакции
29.719
Каљехон под итно во игра, и Кака место Озил, се изгуби денес.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.436
Поени од реакции
29.719
Каков пенал бе :pos:
плус надвор и плус се фрли Роналдо, поклон од судијата.
 
Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Сеа Роналдо ќе му го брцни. :D
--- надополнето: Sep 10, 2011 7:18 PM ---
Еве го Роналдо. :D
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom