Фан клуб: Работнички

Член од
8 декември 2008
Мислења
643
Поени од реакции
41
Дај поставете клип ако има од ЦПБ, сите ве фалат дека сте биле супер
 

MartinFCB

Fcb
Член од
22 октомври 2010
Мислења
317
Поени од реакции
47
Луѓе, каде ке се игра реваншот дали се знае? Борис Трајковски или?
 
Член од
20 јануари 2011
Мислења
153
Поени од реакции
17
А тоа вчера се вика КЛАСИЧЕН СЕКС!!!!
простете педери
abe objasni mi seljak utepan so se umrevte od raduvanje domasna sala 1000 luge bevte nie 300 i sto ako ste pobedile ednas ? nie ako e za toa za site pobedi treba na galva da vi se kcauvme pa vie titula ako osviite (a nema da se desi ama da receme deka ke se desi) ke svrsavata u gakji na tribina,,,, sto ste tolku glupavi bog da cuva ej ccccc....

--- надополнето ---

i objasni mi so sto toa vie nas ne UTEPAVTE si navivate vie naviavme nie i so sea? ebate glupite nepsimenite klasicen seks koa ke ne razbiete vie nas u SRED CENTAR KARPOS KOZLE GJORCE ILI BILO KOJA DRUGA NASLEBA SO NAVIVA ZA RABONICKI POSO RABOTNICKI E SRETO NA SKOPJE! togas ke pravime maubet (ne se racuna pederski toa vaseto 10 na 2 koga nasi clenovi se vrakaat od tukmicat i vie cekate..kako so bese so tours koa igravme a vie ne bevte u saraj da si go bodirte vasiot sakana klub i aj sto ke pravime? ke gi cekame cpb na pederski nacin) MIZERIIII !
 
Член од
6 мај 2010
Мислења
189
Поени од реакции
15
seci ja dolnata i preku vardar kaj brakata :)))))))))))

--- надополнето ---

AKO RABOTNICKI E SRCETO NA SKOPJE OBJASNI MI KAKO NA DOMASNI NATPREVARI ODVAJ VO SALA KAJ VAS IMA PO 100 GLEDACI
PA VIE SEKOJA UTAKMICA BORIS TREBA DA JA POLNITE ,A NE BIBL LIGA LANI BEVTE BRUKATA NA MAKEDONIJA NE SAMO NA SKOPJE SO PO 30 GLEDACI NE BIDI SMESEN.
DRACEVO JA ZABORAVI OD NASELBITE KE SE NALJUTAT FANOVITE NA RABOTNICKI.
PAK KE TI PISAM NE SPOREDUVAJ KLUPSKI TI KOSARKAR SI ILI NAVIVAC GLEDAJ GORE NA TRIBINA TAMU NE MI KAZUVAJ 14 TITULI PA NIE ZA VAS NA TRIBINA DA OCENUVASE SKOK KAKO PORANO CAS PO NAVIVANJE 20-0 SEGA ZA SEGA E ZA NAS :)))
VIE NE SI GO SAKATE KLUBOT NEMATE EDNA PESNA ZA NEGO SAMO NIE SME VI VO USTA KOMPLEKSI NELI GOLEMI I SAMO PROTIV NAS PEETE :))))

ZA VAS SME EVROPA KOGA POMINUVATE ZELEZNICKA SE CUDITE :))))
VIE GLEDAM SEGDE GO BODRITE VASIOT RABOTNICKI SE NAJAVUVATE 20 DENA ODNAPRED DEKA KE IDETE I POSLE NE NE PUSTIJA NE BIDETE SMESNI :)))
DA POSTOESE ZABRANATA DALI KE SE OBIDEVTE DA PRISUSTVUVATE VO AERODROM TESKO PRASANJE NELI :))))
 

C-13

Лудо маало
Член од
7 декември 2010
Мислења
260
Поени од реакции
60
abe objasni mi seljak utepan so se umrevte od raduvanje domasna sala 1000 luge bevte nie 300 i sto ako ste pobedile ednas ? nie ako e za toa za site pobedi treba na galva da vi se kcauvme pa vie titula ako osviite (a nema da se desi ama da receme deka ke se desi) ke svrsavata u gakji na tribina,,,, sto ste tolku glupavi bog da cuva ej ccccc....

--- надополнето ---

i objasni mi so sto toa vie nas ne UTEPAVTE si navivate vie naviavme nie i so sea? ebate glupite nepsimenite klasicen seks koa ke ne razbiete vie nas u SRED CENTAR KARPOS KOZLE GJORCE ILI BILO KOJA DRUGA NASLEBA SO NAVIVA ZA RABONICKI POSO RABOTNICKI E SRETO NA SKOPJE! togas ke pravime maubet (ne se racuna pederski toa vaseto 10 na 2 koga nasi clenovi se vrakaat od tukmicat i vie cekate..kako so bese so tours koa igravme a vie ne bevte u saraj da si go bodirte vasiot sakana klub i aj sto ke pravime? ke gi cekame cpb na pederski nacin) MIZERIIII !
Среќен 8-ми Март педерчиња!!!!
можете само на ку**в да ни се качувате....ај што ве ебеме кај нас у сала него педерски е што не признавате дека и кај вас у сала ние сме како домаќини,истат ситуација од завчера.....затоа не кур се пали ти 100% не си ни бил на утакмица!!!
поз и не ви пишувам денес ве оставам да си го прославите празникот со мерак
 

Маци-

ragazzo pazzo
Член од
17 април 2007
Мислења
6.184
Поени од реакции
3.512
Среќен празник,ова е ваш ден.:)
 

viola

FORZA VIOLA
Член од
3 февруари 2008
Мислења
485
Поени од реакции
11
sreken praznik devojcinja..
 
Член од
23 ноември 2010
Мислења
202
Поени од реакции
6
Среќен 8-ми Март педерчиња!!!!
можете само на ку**в да ни се качувате....ај што ве ебеме кај нас у сала него педерски е што не признавате дека и кај вас у сала ние сме како домаќини,истат ситуација од завчера.....затоа не кур се пали ти 100% не си ни бил на утакмица!!!
поз и не ви пишувам денес ве оставам да си го прославите празникот со мерак
DA VE EB** U USTA I VAS I MARSALOT
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Немој нас бе,чувај се за твоите денеска многу чекаат натртени,таков бил денот :)
 
T

ToseFamilija

Гостин
abe objasni mi seljak utepan so se umrevte od raduvanje domasna sala 1000 luge bevte nie 300 i sto ako ste pobedile ednas ? nie ako e za toa za site pobedi treba na galva da vi se kcauvme pa vie titula ako osviite (a nema da se desi ama da receme deka ke se desi) ke svrsavata u gakji na tribina,,,, sto ste tolku glupavi bog da cuva ej ccccc....

--- надополнето ---

i objasni mi so sto toa vie nas ne UTEPAVTE si navivate vie naviavme nie i so sea? ebate glupite nepsimenite klasicen seks koa ke ne razbiete vie nas u SRED CENTAR KARPOS KOZLE GJORCE ILI BILO KOJA DRUGA NASLEBA SO NAVIVA ZA RABONICKI POSO RABOTNICKI E SRETO NA SKOPJE! togas ke pravime maubet (ne se racuna pederski toa vaseto 10 na 2 koga nasi clenovi se vrakaat od tukmicat i vie cekate..kako so bese so tours koa igravme a vie ne bevte u saraj da si go bodirte vasiot sakana klub i aj sto ke pravime? ke gi cekame cpb na pederski nacin) MIZERIIII !
Ги заборави Драчево, Припор, Усје, Сарај, Инџиково, Батинци, Колишани...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom