Фан клуб: Работнички

Член од
31 јули 2008
Мислења
2.790
Поени од реакции
1.507
Јас сеуште чекам на одговор од Тони Симиќ....


Знам дека и вие како верни навивачи сакате да му ги залепите ушите со двокомпонентен лепак, зошто не покренете иницијатива...

ехх....
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
za tebe koga sakas i kaj sakas 1 na 1 ili pa grupno ako sakas 20 na 20 ne baram poveke bidejki poveke od 20 nemozete da se soberete
ти имаш 6 иили 9 години...абе лиг.. ке дојдете тука нема да рипнеме 20 на 1 ке ве скинеме сите до еден..да видите што е скопје
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Јас сеуште чекам на одговор од Тони Симиќ....


Знам дека и вие како верни навивачи сакате да му ги залепите ушите со двокомпонентен лепак, зошто не покренете иницијатива...

ехх....
вие можете само да му го :pusk: на симич
 
Член од
5 септември 2008
Мислења
248
Поени од реакции
5
vaka taka tepani svi bile hahahahhahahahahahahahahaha sea so se vadite koga sve go krkale 4otekot aj 4e mu vratite vo skopje ko 4e vi dojdat hahahahahhhahahha
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.790
Поени од реакции
1.507
вие можете само да му го :pusk: на симич
Ехххх... сега и сам знаеш дека општо е познато дека тоа е стрикно ваша специјалност...

Џабе не ви се вика навивачката група (каква-таква) City Park Boys

Превод: Момчињата од Градски Парк.... :) Геј парада на секој надпревар :)

И зошто не сакате да му помогнете на Тони Симиќ?
Толку ли неможе да приметите дека ушите доколку му се залепат со двокомпонентен лепак, ем ке добие во брзина и скок (поради аеродинамиката) ем со тоа ке ви се разубави па можеби ке привлечете така некој спонзор од некоја модна куќа.

Како на пример студио "Црнокрак". Тони би бил одличен фронт мен на целиот тим во поглед на модниот изглед, а и вие како навивачка група (каква-таква) би добиле своја икона.


П.С. Немој да му зборуваш на лугето за интелигенција - пошто Симич се пишува Симиќ .

Ако, немај гајле... :)


:pos2:

 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
Ехххх... сега и сам знаеш дека општо е познато дека тоа е стрикно ваша специјалност...

Џабе не ви се вика навивачката група (каква-таква) City Park Boys

Превод: Момчињата од Градски Парк.... :) Геј парада на секој надпревар :)

И зошто не сакате да му помогнете на играчот?
Толку ли неможе да приметите дека ушите доколку му се залепат со двокомпонентен лепак, ем ке добие во брзина и скок (поради аеродинамиката) ем со тоа ке ви се разубави па можеби ке привлечете така некој спонзор од некоја модна куќа.

Како на пример студио "Црнокрак". Тони би бил одличен фронт мен на целиот тим во поглед на модниот изглед, а и вие како навивачка група (каква-таква) би добиле своја икона.
абе дај твоја слика да видиме што фаца си ти гарант си погрд од него минимум 2 пати
и се гледа колку си образован не се пишува надпревар него е натпревар...а симич е еден од најдобрите кошаркари па сеа ти види...ви боде шовекот трн у око заради тоа...ајде сеа .. не се вади...и бај д веј не беше тоа муабетот муабетот беше дева вие сте пи*ки
 
Член од
27 март 2008
Мислења
201
Поени од реакции
4
хахаха уште се палите на кршење прозори за информација еден прозор беше скршен..и не скршен него пукнат...а тоа докажува дека сте пи*ки....доаѓаме во ваш град..60 души наместо да не средите набрзина вие бегате од нас...ц ц ц ..убаво рекле...од секој човек навивач не бива
abe barem si kaza deka bevte 60 a od niv najmalku 59 bea mali deca a moze i poveke :pos2::pos2: ali vo sekoj slucaj zosto se pokazavte kako picki koga vi dojdovme na tribinata????:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: ili pa kazi sto vi rece deteto sto izede kjotek koga vide deka nikoj nemase pozadi nego na tribinata a toa vo hodnikot mozat samo da se zanesuvaat drugite koga i samite znaat deka samo nie trojcata go tepavme drugite bea od ostanatata publika ne od navivacite i samo si gledaa seir djabe se nadevaat i samite se lazat deka nekoj mavnal se znae koi bea tamu ridzis vodza i jas nikoj drug ne udri na deteto ali od nas trojca izede kjotek.....
i toa dobar vo sekoj slucaj spremete se za narednata utakmica vo kavadarci ke ima poveke od toa sto go imavte deneska ali da te prasam uste edna rabota..... kako moze da e samo eden prozor koga na site tri mesta imase srcki od vashiot avtobus ili toj eden prozor pukna tamu pa poleka posle sam se dokrsuvase.... :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
ali za tvoja informacija nemoze takov prozorec da se napukne samo zatoa sto napraveno e na takov nacin pri najmala povreda da se sokrsi vo najsitni delovi za nikoj da ne se povredi ali za malku ke zaboravev deka si nisko inteligenten i deka od nervoza neznaes uste sto da izlazes ili neznaes kako da se opravdas....... Da zivee nezavisno Kavadarci :vozbud::vozbud::vozbud:
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
mozebi me lazat jas gledam po kazuvanjevo na forumov deka sve jadele 4otek
епа те лажат...најголемите пи*ки се и сами си докажуваат...доаѓаат на близина од 20 метри..пцујат и бегаат...фаќаат наш надвор сам...(демек ке го тепаат) му мавнале 3 бокса..а овој им пукнал носовите на двајца...епа сеа бато увиди и сам..бев јас таму лично
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
хахаха уште се палите на кршење прозори за информација еден прозор беше скршен..и не скршен него пукнат...а тоа докажува дека сте пи*ки....доаѓаме во ваш град..60 души наместо да не средите набрзина вие бегате од нас...ц ц ц ..убаво рекле...од секој човек навивач не бива
Ами чекај бе другар Лозари лани по 32ца ви идеа па ни тоа не му го направивте.Се испонашавте бетер од селодромци.Мававте по обичната публика со семки и други глупости.Влеговте како да сте го ослободиле Кавадарци и дека можите шо сакате да ни правивте.Јас ниту бев ударен ниту ударив меѓутоа си заслуживте се.Почнувајќи од ќотекот од полицијата па од поединци се до кршење на автобусот.Зборам како целина не поединечно
 

Kajgana Shop

На врв Bottom