Фан клуб: Работнички

Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Можеби стварно и ЦПБ се враќаат на навивачката сцена оваа сезона ?
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
Добро бе човек еве јас ќе го пцујам на утакмици ќе му свирам ка е кај него топката и на шо ќе личе тоа па ако сака Амир нека дава и миљарди:toe:

isto i jas ce go pcujam i uste najmalku 60 posto od salata vo kav.. toj mislese deka strumica ce postoi i deka tamu ce si oigra. ama se raspadna strumica i nema pari. a ne mislese so tie nego vi provokacii kon publikata vo kav. e sega ce go jade kurot.. ce igra za 1000 evra pomala plata. sakas veruvaj sakas ne ama dimce e seljak od gradsko i ce se peee na utakmica seljak od gradskoo ole a seljak od gradsko bez razlika vo koj tim i da igra.edino ako ne se izvini kon kavadareckata publika. a citav nes za amir i emil.

samo ce kazam deka emil e edno pederce koe mu sluzi na amir.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Da da , i prvi sto ke se uverat toa i ke go "POCUSTVUVAAT NA SVOJA KOZA" se lozarcinjata. Ali dosta muabeti na prazno , ke dojde toj den naskoro , pa posle toa ke zborime
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
Aj ne doagajte pak ziti se, usmrdivte salata prosli put . Koga se soblece po bokserici taa svinjata debela se onesvesti pola publika.

da ti go ebam plemeto tvoe. nie sme ja usmrdile salata. ti ne se bajas rabotes vo skopje gi mies kolite i posle ides na utakmica..epa sea vidi koj smrdi.
znam so ce mi odgovores : ti odes na lozjeto.

ali ce te zaebam kazuvajci ti ja vistinata: imam lozje ali imam argati od sveti nikole i skopje. realnosta boli ali taa e. erata na skopje zavrsi
 

Феномен

Џомба
Член од
21 август 2008
Мислења
4.837
Поени од реакции
111
da ti go ebam plemeto tvoe. nie sme ja usmrdile salata. ti ne se bajas rabotes vo skopje gi mies kolite i posle ides na utakmica..epa sea vidi koj smrdi.
znam so ce mi odgovores : ti odes na lozjeto.

ali ce te zaebam kazuvajci ti ja vistinata: imam lozje ali imam argati od sveti nikole i skopje. realnosta boli ali taa e. erata na skopje zavrsi
ЈУНАЈТЕД КАВАДАРЦИ
:eek:lee::eek:lee::eek:lee::eek:lee::bravo::bravo::bravo:
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
142
Поени од реакции
1
ova gore go napisav da ti vratam na tvojot post, od cist revolt. epa ne pocnuvaj povtorno da navreduvas da ne se otrgame od temata
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
da ti go ebam plemeto tvoe. nie sme ja usmrdile salata. ti ne se bajas rabotes vo skopje gi mies kolite i posle ides na utakmica..epa sea vidi koj smrdi.
znam so ce mi odgovores : ti odes na lozjeto.

ali ce te zaebam kazuvajci ti ja vistinata: imam lozje ali imam argati od sveti nikole i skopje. realnosta boli ali taa e. erata na skopje zavrsi
Selance jabe ti sto imas argati , pak ke ostanes argat u dusa. Mozam samo da ja zamislam tvojata umstvena razvienost, mozam samo da gi zamislam tvoite pogledi na svetot. Ne me smej te molam , covek mozes da go izvadis od selo no ne i seloto od nego , i dosta so vasiot kompleks, ako imas pari za argati da rabotat za tebe ke imas pari i da dades za lekuvanja vo nekoja renomirana psihijatarska instuticija kajsto ke probaat nekako da te izlecat od tvojot primitivizam i seljacizam.
I baska za razlika od tebe poteknuvam od familija so tradicija , familija skolovana generacii nanazad , za razlika od situacijata kaj tebe kade generacii nanazad site bile argati. A ti seljace ajde na nivicka , ako sega ne zarabotis pari koga ke zarabotis.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom