Фан клуб: Работнички

Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Ke dojdeme 50-60 dusi sigurno(bez korteo bez obelezja i takvi stvari) znaci ne kako CPB tuku kako fanovi na rabotnicki , znaci nema da navivame ama ic, ke sedime na neutralna ke gledame utakmica. Za minatiot pat , kazi mi dali ti vide na nasa tribina negde transparent cpb? Dali vide nekoj od vodjite na cpb? ZNACI OFICIJALNO CPB NE BEA NA TAA UTAKMICA. A toa sto odredeni luge sakaa da navivaat nemozes da gi sprecis , so da im pravam da gi tepam site?
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Ke dojdeme 50-60 dusi sigurno(bez korteo bez obelezja i takvi stvari) znaci ne kako CPB tuku kako fanovi na rabotnicki , znaci nema da navivame ama ic, ke sedime na neutralna ke gledame utakmica. Za minatiot pat , kazi mi dali ti vide na nasa tribina negde transparent cpb? Dali vide nekoj od vodjite na cpb? ZNACI OFICIJALNO CPB NE BEA NA TAA UTAKMICA. A toa sto odredeni luge sakaa da navivaat nemozes da gi sprecis , so da im pravam da gi tepam site?
ej kako ne ti e sram da kazes deka nemalo nikoj od vasite prvi luge.koki i tie siljokuranite okolu nego bea,a u slucaj da go negiras ova,imam snimka taka da komentar nema da bide potreben.zatoa ajde pisuvaj si za nesto drugo

p.s. a nemojte da mislite deka toa sto cekavte na most so kanti polikolor i vinski sisinja i izbegavte kako nevesti koga se kacivme gore vi go zaboravil nekoj.zatoa razmislete dali ke doagjate organizirano so zastita od policija ili ke si dojdete samoinicijativno.bi sakal da bide vtoroto,ke im zavrsite na mnogu luge rabota:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Vaka ako dojdeme samoinicijativno nie sme svesni za rizikot, ama imame i nie po nekoj joker u rakav. A za predhodnata utakmica, da koki bese na tribina, ama kako obicen gledac :smir:

P.S Srceto centarsko e golemo, i verujte nema da ne sprecite da dojdeme so vakvi pretnji , samo ke napravite da bideme povnimatelni :vozbud:
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Vaka ako dojdeme samoinicijativno nie sme svesni za rizikot, ama imame i nie po nekoj joker u rakav. A za predhodnata utakmica, da koki bese na tribina, ama kako obicen gledac :smir:

P.S Srceto centarsko e golemo, i verujte nema da ne sprecite da dojdeme so vakvi pretnji , samo ke napravite da bideme povnimatelni :vozbud:
abe dali se pratis sto zboruvas,koki bil kako obicen gledac:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: ne mi se veruva.a kako toa opredeluvate koga ste navijaci a koga obicni gledaci,prosvetli me te molam za da znam nareden pat koga ke odam vo sala i jas da bidam obicen gledac:toe: :toe: :toe: .ova mozebi si go svatil kako pretnja ali kako i da e celta mi bese da ve potsetam samo deka za se ona sto go pravite na pederski nacin ke vi bide vrateno trostruko.a inace kolkavo e vaseto srce,najubavo ke kazat tie sto cekaa na mostot goce delcev:vozbud: :vozbud: :vozbud: ,srceto u petici im se simna begajki,kako se kacija na kale,sekoja cest:kesa: :kesa: :kesa: .nareden pat koga ke planirate takva diverzija najdete bar nekoj po hrabar sto ke ostane,a ne vie ste ostavile tamu sprinteri da cekaat:pos2: :pos2: :pos2: gi zapalija patikite begajki be
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
abe dali se pratis sto zboruvas,koki bil kako obicen gledac:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: ne mi se veruva.a kako toa opredeluvate koga ste navijaci a koga obicni gledaci,prosvetli me te molam za da znam nareden pat koga ke odam vo sala i jas da bidam obicen gledac:toe: :toe: :toe: .ova mozebi si go svatil kako pretnja ali kako i da e celta mi bese da ve potsetam samo deka za se ona sto go pravite na pederski nacin ke vi bide vrateno trostruko.a inace kolkavo e vaseto srce,najubavo ke kazat tie sto cekaa na mostot goce delcev:vozbud: :vozbud: :vozbud: ,srceto u petici im se simna begajki,kako se kacija na kale,sekoja cest:kesa: :kesa: :kesa: .nareden pat koga ke planirate takva diverzija najdete bar nekoj po hrabar sto ke ostane,a ne vie ste ostavile tamu sprinteri da cekaat:pos2: :pos2: :pos2: gi zapalija patikite begajki be
Ако јаде семки - обичен гледач
Ако не јаде семки - во група е.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Vepar neznam sto ocekuvas ti , 6 dusi da im se tepaat na 400? Za toa ne treba da si hrabar , za toa treba da si lud. Vaka gledaci obicni , pozdrabiram koga sme bez obelezja, ne navivame , i sedime .
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Vepar neznam sto ocekuvas ti , 6 dusi da im se tepaat na 400? Za toa ne treba da si hrabar , za toa treba da si lud. Vaka gledaci obicni , pozdrabiram koga sme bez obelezja, ne navivame , i sedime .
a cekaj malce,ti ova za na mostot mi objasnuvas koj kolku dusi bile?
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Onie znam deka bile 7 dusi za toa sum siguren a vie kako sto razbrav ste bile cela grupa sobrani tamu. A od kaj vas se pustile 50tina razmer 1:8 , a ostanatie bile odma pozadi , vo slucaj 50 da ne se dosta :)
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
Onie znam deka bile 7 dusi za toa sum siguren a vie kako sto razbrav ste bile cela grupa sobrani tamu. A od kaj se pustile 50tina razmer 1:8
ne vikaj deka znaes posto ocigledno ne znaes,ili pak u vas stil koristite premnogu hiperbola.so sigurnost tvrdam deka vasite bea minimum 10, a na mostot nie se kacivme samo 5 luge.i mozebi bile i poveke zosto dodeka nie se kacivme na mostot tie veke imaa fateno usvet nakaj kale nagore
 

Архивист

Ултрас
Член од
10 мај 2007
Мислења
2.926
Поени од реакции
608
Работнички се враќа во вистинско време
Пазете се
 

city park boy

Red Legend Sınce
Член од
30 март 2007
Мислења
2.338
Поени од реакции
22
NE SE ZAMARAM NE SUM BIL NA MOST ALI KAKO STO SLUSAAAM !!!!
HAHA GREBELE FAMILY PO ZIDOVI
 

Kajgana Shop

На врв Bottom