Фан клуб: Работнички

Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Иде обратно....ДОСТА НАШИ ПЕСНИ ВИЕ ......АЈДЕЕ ДОЈДИ МЗТ....:)
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Ти кретен си или се правиш???
Од следна година ќе видиш кој се број 1!!!!

20 души пејат .... Остантите пласкат .. АХАХХА :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
Шалам се...
ова ти е минато брат. во 1204 во времето на дедо ное:vozbud::vozbud:
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Корн што зборуваш глупости ај не се бламирај себеси !!!
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Иде обратно....ДОСТА НАШИ ПЕСНИ ВИЕ ......АЈДЕЕ ДОЈДИ МЗТ....:)
Песната што ти е ставена во цитатот е апла копија од наша песна. А песната која исто така е наша песна идеше „Доста не копиравте, доста наши песни вие пеевте, аааааајде дојди педерче, па и да го пушите се научивте„
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Дај одговорете ми бе на прашањето имате некој информации за зимање некој играчи или некој да се враќа?..??
 
Член од
3 март 2008
Мислења
1.131
Поени од реакции
68
Другар намерно го пишав тоа зошто и не сум некој разгорен навивач на КК Работнички ниту сум член на СРВ ама ги знам песните од минатото.
П.С Дај достате со навивање.Зборувајте за клубот!
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Дај одговорете ми бе на прашањето имате некој информации за зимање некој играчи или некој да се враќа?..??
Истото го прашивам и јас но нема никој ништо да одговори значи си останува слабиот состав на Фершпед:pos2:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
ABE DO SEA NEMA NISTO AMA AKO STERJO GO ODVRZE KESETO OTIDOVME SITE I RABOTNICKI PAK KE POCNE SO STARATA SEMA TITULA PO TITULA....
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
не се замара штерјов ...:pos2::pos2::vozbud:
 
Член од
8 февруари 2008
Мислења
585
Поени од реакции
1
другар не штерјов него штерјо наков.....
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Дали сега откако влезе фершпед да игра во библ CPB ке почнат да навиват?
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Истото го прашивам и јас но нема никој ништо да одговори значи си останува слабиот состав на Фершпед:pos2:
Алоооооооо што зборите вие, дали имате поима од кошаркава или што е проблемот? Како може некој да знае за засилувања за следната сезона, кога сеуште е во тек оваа? Дај ве молам не тресете глупости колку да имате повеќе постови, досадни сте.

не се замара штерјов ...:pos2::pos2::vozbud:
Ете ми го одговорот дали имате поима. Не знае кој го држи Работнички, што значи дека гледа кошарка пола година. Нема човек што гледал бар една цела сезона што незнае кој е главен донатор на Работнички...ФЕРШПЕД Работнички. Ај нејсе, мора некогаш од 0 да се почне де. И да ти одговорам, ако почне да се замара, отиде во курац нашава кошарка, пошто он е монопол, негово е КФМ, а финансиски ја држи и пола Македонија. Последниве години имаше проблем со инспекции и не се замараше затоашто сакаше да си ги реши работите во фирмата прво, а кога ке реши пак да го одврзе кесето, отиде неизвесноста во лигата
 

Kajgana Shop

На врв Bottom