Фан клуб: Работнички

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Он топик:Ќе си оди,и соочете се со тоа,Дарко е добар играч кој добро ви дојде во тимот..но сепак сега ќе си оди,без него ќе ви биде тешко..

Toa go imas pisano vo Fan club:Strumica , Moderatore ne veruvaj na sekogo... :) pozz.
Го имав...во минато..
Не бев сигурен додека не ја дознав сигурната информација:wink:
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Е Ај нека се појача и Работнички па да биде поинтересно првенството, губите два пати од Фени и од Струмица, што знам може и до навивачите да е, ги немаше до сеа
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
Abe ima namera gazda sterjo da go odvrzuva keseto ili kur mu e dvor mu e?!?!?!!?daj veke u pm preku glava mi e od gubenje neka se stegnam malku sto e ova,ako sakame vo jadranska mora da se donesat barem 2ca novi igraci
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
Im iznacestitav na site vo nase ima pa aj i na nas neka ni bide SREKNA NOVATA GODINA i se nadevam deka gospod ke go potseti sterjo deka ima kosarkarski klub vo koj moze da investira :)

So podobro utre se nadevam deka vo ovaa godina ke dojdeme do nasata 14ta titula.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Ajde srekna nova godina na site navivaci na Rabotnicki, i ideme na dvojna titula. Malce kasnam so cestitanjevo od (ne)opravdani pricini , ednostavno na nekoj mu teknalo da banira luge od forumov , si vika zasto da bide interesen koga moze dosaden da bide.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Aj ako ne od uste eden Akaunt pisi . oftopik edno prasanje do Misticen . Kako da mu odgovoaram na vakov misir ? E zaradi vakvite luge , vo postovite na Radical imase sve i svasta . Hm izgleda deka deckoto svakajki deka pisal glupi postovi gi izbrisal :)
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Се шпекулира дека Фершпед ќе го враќале Филип Кралевски, кој моментално е во Вардар а и колку што знам не добиваше мн шанса. Ако има некој подетални информации околу тоа нека пише.
Поздрав.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Pa najavuvate nekoi ekstra zasiluvanja,ovoj od Mavrovo da ne e naj silnoto zasiluvanje za Fersped .:tapp: :pos2:
 

Кавадарчанец

Бадр Хари фан
Член од
18 декември 2007
Мислења
4.156
Поени од реакции
28
Koj od Mavrovo Martin Janevski li deckoto e dobar ama treba da oslabne malku mislam i ke bide super.A za Kralevski razbrav deka 60% e gotova rabota za preminuvanje vo Fersped.
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Се шпекулира дека Фершпед ќе го враќале Филип Кралевски, кој моментално е во Вардар а и колку што знам не добиваше мн шанса. Ако има некој подетални информации околу тоа нека пише.
Поздрав.
Е многу голема работа ќе завршат ако го земат Кралевски стварно...

Да ви го пуштам брат ми ако не да игра???

Како мислите да праите јака екипа со земање на еден просечен играч,ни тоа не е..glup:
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
KARAKOLEV VI E ZASILUVANJE NAJGOLEMO!
И за нас е засилување какарколев,зошто додека беше кај нас неможеше ништо да добиеме со него...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom